منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰
شناسه خبر: 352854
گروه :خبر
img_2598

خطیب جمعه توکهور-هشتبندی دفاع مقدس را مظهر عزت،عظمت و شجاعت ملت ایران دانست و گفت:هر کسی که بخواهد ،سپاه و بسیج و جبهه مقاومت ما را مورد خدشه و تحریم قرار دهد ملت ایران تو دهنی محکمی به او خواهد زد که هرگز فراموش نکند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب ،حجت الاسلام بارانی در اجتماع هزاران نفری نمازگزاران جمعه در توکهور-هشتبندی با اشاره به سالروز کشتار فلسطینیان در اردوگاههای صبرا و شتیلا توسط رژیم صهیونیستی؛با بیان اینکه این آخرین جنایت رژیم صهیونیستی نبوده و نخواهد بود و همه اینها با چراغ سبز آمریکاست ،گفت:ما شاهد جنایات مختلفی توسط این رژیم بوده ایم اما نمک گندیده ی ماجرا وقتی نمایان می شود که همین رژیم آدم کش ،مدعی حقوق بشردر دنیا می شود و با استفاده از ابزار سازمان های بی خاصیت بین المللی و حقوق بشری علیه کشور ما بیانیه صادر میکند.

خطیب جمعه توکهور-هشتبندی با انتقاد از سازمان های بین المللی به دلیل سکوت در برابر جنایات رژیم های آدم کشی مثل اسرائیل و عربستان با اشاره به جنایات متعدد آنها افزود: متاسفانه این سازمان ها به دلیل اینکه جیره ی آنها قطع نشود علاوه بر سکوت بلکه گاهی جانبداری هم می کنند.

بارانی افزود: فریاد ملت ها و اظهار تنفر نسبت به مستکبرین عالم به خاطر این اقداماتی است که با کمال وقاحت از آنها سر میزند و بقیه هم سکوت می کنند لذا باید واقعیت صحنه ی پدید آمده در دنیای امروز را بشناسیم تا برخی دلبستگان به سازمان ها و قراردادهایشان به خود بیایند.

حجت الاسلام بارانی حضور مردم و خصوصا نسل جوان در مراسم دعای عرفه و عید قربان را نمونه آشکاری از دلبستگی نسل جوان به ارزش های دینی برشمرد و خطاب به دلسوزانی که اظهار نگرانی میکنند اظهار داشت:بحمدلله جوانان ما دلبسته به آرمانها و ارزش های دینی و انقلابی هستند.

وی با تاکید بر تقویت روحیه انقلابی در جوانان و لزوم توجه و حمایت همگان از روحیه و کارجهادی گفت: کاش برخی از مدعیان سفره انقلاب کمی از این جوانان یاد بگیرند؛این غارت هایی که برخی سهم خود از سفره ی انقلاب میدانند برچه اساسی است انسان انقلابی خودرا وام دار و مدیون انقلاب میداند نه سهام دار سفره انقلاب.

خطیب جمعه توکهور-هشتبندی با اشاره به فرارسیدن عید سعید غدیر خم را عید الله الاکبر نامید و بیان داشت:اگر آن روز مردم ؛راه امیرالمومنین را طی می کردند قطعا شرایط امروز جامعه اسلامی این نبود و این تفرقه ها در جهان اسلام مشاهده نمیشد.

امام جمعه توکهور-هشتبندی دفاع مقدس را مظهر عزت؛ عظمت و شجاعت ملت ایران دانست و افزود: آمریکایی ها و غربی ها ،جمهوری اسلامی را کشوری نوپا و بدون نیروی منسجم نظامی دانستند وصدامی که می توانست در چند روز کشور را تصرف کند به برکت غیرت علوی و شورو شعور حسینی ملت بزرگ ایران و و به برکت ایمان جوانان برومند کشور کشور را اداره کردند.

خطیب جمعه میناب با اشاره به به مساله FATF  و جهاد و مقاومت جوانان در منطقه گفت: چگونه برخی به خود اجازه می دهند بروند و مخفیانه قراردادی را امضا کنند که کل سیستم دفاعی و این دلاورمردان ومظاهر عزت و شرف خودرا در داخل کشور و به دست خودمان هم تحریم کنیم متاسفانه این FATF یک کاپیتولاسیون ننگین بانکی است .

حجت الاسلام بارانی با بیان اینکه آمریکایی هایی گمان کرده اند می توانند با استفاده از حفره های برجام؛ بهانه ای برای نابودی و توقف سیستم دفاعی ما پیدا کنند گفت: این را ما ملت انقلابی با صدای بلند به آمریکایی ها اعلام می کنیم که هر کسی که بخواهد ،سپاه و بسیج و جبهه مقاومت مارا مورد خدشه و تحریم قرار دهد ؛ملت ایران تو دهنی محکمی به او خواهد زد که هرگز فراموش نکند .

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است