منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶
شناسه خبر: 343019
گروه :خبر
851375

نماینده مردم تهران در خصوص مفاد عهدنامه کاندیداهای لیست امید تهران که در آن متعهد شده بودند تا در هیچ فراکسیون سیاسی جز فراکسیون امید عضو نشوند گفت: این موضوع را باید از خود آقایان و کسانی فراکسیون اعتدال را تشکیل داده‌اند باید بپرسید ما نباید در این باره اظهارنظر کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پاسخ به سوالی در خصوص انشقاق فراکسیون امید و حواشی که دامنگیر این فراکسیون شده است اظهار داشت: جریان‌های سیاسی در مجلس این حق را دارند که در قالب فراکسیون‌های متنوع فعالیت کنند.

وی افزود: این موضوع باید پدیده مثبتی تلقی شود که افراد با شفافیت و با تابلوی واقعی در مجلس می‌خواهند فعالیت کنند و مجلس هم باید جای این تکثر و تنوع باشد.

نماینده مردم تهران در خصوص مفاد عهدنامه کاندیداهای لیست امید تهران که در آن متعهد شده بودند تا در هیچ فراکسیون سیاسی جز فراکسیون امید عضو نشوند گفت: این موضوع را باید از خود آقایان و کسانی این فراکسیون را تشکیل داده‌اند بپرسید ما نباید در این باره اظهارنظر کنیم.

صادقی با بیان اینکه برای شفاف شدن فضای سیاسی باید از شکل‌گیری این فراکسیون‌ها استقبال شود عنوان کرد: مردم و رای دهندگان به این ترتیب می‌توانند کاندیداهای مورد نظر خودشان را با شفافیت بیشتری انتخاب کنند.

وی ادامه داد: تشکیل فراکسیون نمی‌تواند به معنای انشقاق باشد، چرا که می‌توان در بین تمایزهایی که بین فراکسیون‌ها وجود دارد نقاط مشترکی را هم پیدا کرد که در بعضی از مقاطع موجب همگرایی شود.

نماینده مردم تهران در خصوص نقش رئیس مجلس در شکل‌گیری فراکسیون اعتدال اظهار داشت: من خبری ندارم که آقای لاریجانی در این زمینه دخالتی دارد یا نه چرا که او رئیس مجلس است و بعید است که در این موضوع دخالتی داشته باشد.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است