منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۶ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۰
شناسه خبر: 203553
گروه :خبر
image69450

سردار سلیمانی گفت: این شهدا را شهدای دفاع از حرم می گویند اما منظور فقط دفاع از بیت حضرت زینب و حضرت سکینه نیست بلکه دفاع از حریمی است که امام خمینی (ره) آن را اوجب واجبات دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در جمع رزمندگان دفاع مقدس و خانواده شهدا گفت: ما چشم انتظار یک پایان هستیم و آن این است که همه عاقبت به خیر شویم.

وی ادامه داد: با توجه به توانائی ها و وظیفه هر کس ، عاقبت به خیری برای افراد مختلف، متفاوت تعریف می شود.

سردار سلیمانی تشریح کرد: با توجه به مسئولیتی که داریم که نه فقط منظور مسئولیت سیاسی و اجتماعی ما که مسئولیت شخصی و عمومی هم که داریم، هر کدام نسبت به عاقبت به خیری خودمان معرفت پیدا کنیم.

وی بیان داشت: ما باید درک حقیقی از عاقبت به خیری داشته باشیم و برای آن تلاش کنیم.

این فرمانده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: کاری نکنیم که وقتی به شهدا می رسیم نه تنها ما را نشناسند بلکه از منزجر باشند.

وی ابراز داشت: نباید فکر کنیم که چون آن دوران را گذراندیم پس همه چیز تمام است. اگر آن همسنگری با شهدا را حفظ کرده باشیم و تلاش کنیم می توانیم امید داشته باشیم .

سردار سلیمانی اظهار داشت: در حدیث آمده است که کسی که از دنیا برود و جهاد نکرده باشد منافق از بوده است پرسیدند که ممکن است شرایط جهاد محیا نباشد گفتند این که آرزوی جهاد را دل نگه داریم یا اینکه می گوییم یا اباعبدا… این که کاش ما هم در کربلا بودیم.

فرمانده سپاه قدس اشاره کرد: شهید جمالی زاده بر مزار شهیدان موسوی در گلزار شهدای کرمان در طلب شهادت دخیل می بست و نفس این موضوع که او برای رسیدن به کاروان شهدا تلاش کرد، ارزشمند است.

حاج قاسم سلیمانی در جمع مدافعان حرم

وی خاطر نشان کرد: ذکاوت ما در راه های غلط می رود که هیچ ارزشی ندارد، ذکاوت در این است که یک نفر بیست سال خود را حفظ کند و به زور خود را سوار اتوبوس شهادت می کند.

سردار سلیمانی گفت: این شهدا را شهدای دفاع از حرم می گویند اما منظور فقط دفاع از بیت حضرت زینب و حضرت سکینه  نیست بلکه دفاع از حریمی است که امام خمینی (ره) آن را اوجب واجبات دانست.

فرمانده سپاه قدس تشریح کرد: این کلام را من و شما نگفتیم بلکه این کلام از زبان یک فقیه و مجتهد جامع الشرایط آمده است.

وی تصریح کرد: یکی از شئون عاقبت به خیری به نسبت ما با جمهوری اسلامی بر می گردد.

سردار سلیمانی تاکید کرد: به خدا قسم یکی از از مهمترین شئون عاقبت به خیری به حفظ این نظام است و روز قیامت از آن سئوال می کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است