منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۰
شناسه خبر: 243227
گروه :خبر
image490714

رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت:ساعت کاری دفاتر صدور ویزا هم اکنون 5 ساعته می باشد و د رتلاش هستیم تا این میزان را به 12 ساعت افزایش دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشور در حاشیه سفر وزیر کشور به شهرستان مهران که به منظور بازدید از آخرین وضعیت زیرساخت های این شهرستان برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی صورت گرفته اظهار داشت:روزانه کمتر از 40 هزار ویزا صادر می شود که با توجه به مدت زمان باقی مانده تا اربعین حسینی این میزان نمی تواند پاسخگوی زائران باشد.

 

وی افزود:دفاتر صدور ویزا حداقل روزانه باید بیش از 120 هزار ویزا صادر کنند و این مقدار ویزا درحال حاضر یک سوم نیاز متقاضیان است.

 

اوحدی ادامه داد: ساعت کاری دفاتر صدور ویزا هم اکنون 5 ساعته می باشد و درتلاش هستیم تا این میزان را به 12 ساعت افزایش دهیم.

 

رئیس سازمان حج و زیارت کشور در ادامه و در پاسخ به سوالی در خصوص میزان ثبت نام زائران در سامانه سماح عنوان کرد:تاکنون بیش از یک میلیون و 200 هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.

 

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشوربه منظور بررسی وضعیت مرزهای این استان در حوزه زیر ساخت های اربعین و اقدامات انجام شده برای تردد زائران به استان ایلام وشهرستان مرزی مهران سفر کرده اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان