منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۱
شناسه خبر: 238840
گروه :خبر
IMG-20151108-WA0057

فرماندارجاسک گفت : دغدغه از آگاهی ها از اینکه بخواهید در معرض بعضی مسائل قرار بگیرید حاصل می شود ، نگاه تان باید نگاه بلندی باشد ، در تاریخ کسانی ماندنی شدند که افق شان روبه جلو بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  فرهنگ کده ، علی سالاری، فرماندارشهرستان جاسک درنسشت با جمعی از نمایندگان بسیج دانش آموزی گفت :شما مدعی رهرو امام حسین (ع) وشهید فهمیده هستیدوعقبه ایی به این عظمت دارید ، مسلمانی وپیرو حسینی بودن تعریف دارد وشما برای این ادعا باید سند رو کنید.

 

وی بایبان اینکه پدران شما در هشت سال دفاع مقدس یک قدم عقب نکشیدن و این ادعا را به اثبات رساندن افزود:شهداء با نثار خون خودشان این انقلاب را بیمه کردند وبا بوجود نا امنی در کشورهای همسایه خوشبختانه ما در آرامش وامنیت زندگی می کنیم .

 

 

فرماندار در ادامه با طرح این سوال که تاریخ انقضاء این بیمه و این آرامش در کشور تا کی می باشد؟ افزود: شما جوانان با نگرش بلند وتوجه به پیرامون خود ، با بصیرت در حفظ وتمدید این بیمه و سرمایه گرانسنگ پدران تان باید تلاش کنید.

 

 

رئیس شورای آموزش وپرورش شهرستان در پاسخ به سولات ودغدغه دانش آموزان افزود: دغدغه شما باید دغدغه بزرگ وتاریخ ساز باشد ، اگر دغدغه ما میزو نیمکت باشد کوچک است واگر کوچک فکر کنیم انرژی ازما باقی نمی ماند ، جامعه ایی اگر می خواهد بماند باید افق را دور ببیند ، کشورهایی مثل ژاپن برای 100 سال آینده خود برنامه ریزی می کنند ما هم برنامه ریزی 20 ساله داریم که باید آنرا خوب مطالعه کنید .

 

 

وی در ادامه افزود :شما متعلق به کشوری هستید که عمل شما معادلات جهانی را جابجا می کند، الگو شما شهید فهمیده ای است که فرهنگ جدیدی را به دنیا ابلاغ کرد، امام خمینی (ره) دنیا وتاریخ رابه لرزه دآورد باید بزرگ نگاه کنیم تا بتوانیم تمدن ساز باشیم وتنها راه آن هم تلاش است.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی