منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۲
شناسه خبر: 212858
گروه :خبر
image80725

انتشار خبر بازداشت یکی از بازیکنان لیگ برتر،در رسانه ها بازتاب گسترده ای داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، مطابق معمول با انتشار اینگونه اخبار،گمانه زنی ها درباره نام و هویت افراد شدت گرفت و نزدیک ترین فرد،م.د بود که بسیاری را به یک گزینه مشخص رهنمون ساخت؛مهدی دغاغله.

خبرنگار کاپ با این بازیکن تماس گرفت و پاسخ های او را شنید:

*آقای دغاغله؛از کاپ تماس می گیریم.این موضوع …

(صحبت ما را قطع می کند)آقا لابد می خواهید بدانید من دستگیر شده ام یا نه؟بله دستگیر شدم،الان از بازداشتگاه حرف می زنم.صدایم واضح است؟…خدا نگذرد از کسانی که این حرف ها را درست کردند.از صبح هزار تا تلفن از دوست و غریبه داشتم.تلفنم 7 بار شارژ تمام کرد.برای همه باید توضیح بدهم آقا من نیستم.من م.د نیستم.

 

*مثل اینکه خیلی تحت فشاری.

نباید باشم؟از پرسپولیس به فولاد رفتم.کلی امید و آرزو داشتم که اینجا جبران می کنم و حاشیه ها رهایم می کنند.باز اینجا هم این بحث ها می شود.نمی دانم چه کنم.بدترین روز زندگی ام را سپری کردم.خیلی بد بود.خیلی سخت بود.امیدوارم آدم ها موقع قضاوت وجدان داشته باشند.هزار تا م.د داریم.یکی اش من.چرا سراغ آنها نرفتند؟

 

*ولی کدهای مطلب به تو می خورد!

من نمی دانم از چه چیزی حرف می زنید.یک جمله می گویم و تمام؛ در پارتی که صحبتش را می کنید من حضور نداشته ام. خواستم شکایت کنم ولی اسم من نبود.بهتر است تمام کنیم.بهتر است این موضوع را فراموش کنیم.باید از مدیران فولاد تشکر کنم که واقعا در این روزهای سخت من را حمایت کردند.هیچ وقت لطف آنها را فراموش نمی کنم.خداحافظ شما.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است