منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۵
شناسه خبر: 285301
گروه :خبر
hormoz

آیات عظام مکارم شیرازی،نوری همدانی،سبحانی وجوادی آملی مردم رابه حضور گسترده و پرشور درانتخابات دعوت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ آیات عظام مکارم شیرازی،نوری همدانی،سبحانی وجوادی آملی مردم رابه حضور گسترده و پرشور درانتخابات دعوت کردند.

آیت الله مکارم شیرازی شرکت در انتخابات را شرعا و اخلاقا لازم دانست و گفت: شرکت مردم در انتخابات میزان علاقه مندی آنها را به نظام و کشور نشان خواهد داد.

آیت الله مکارم شیرازی افزود: همانگونه که حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن لرزه براندام دشمن افکند ان شاء الله این حماسه بار دیگر با حضور و شرکت حماسی مردم در انتخابات 7 اسفند تکرار خواهد شد.

آیت الله نوری همدانی هم صبح امروز در درس خارج فقه، در مسجد اعظم قم گفت: شرکت در انتخابات وظیفه دینی و اسلامی همه مردم است و نماد قدرت انقلاب اسلامی است.

ایشان با بیان اینکه شرکت در انتخابات وظیفه دینی و اسلامی همه مردم است،گفت: مشارکت در انتخابات همانند نماز و روزه واجب است چون مربوط به عظمت نظام اسلامی است.

آیت الله نوری همدانی افزود: مردم باید با حضور پرشور خود در انتخابات، قدرت و صلابت انقلاب اسلامی را به دشمنان اسلام و میهن نشان دهند.

ایشان با بیان اینکه قرآن کریم مومنان را به تعقل و تدبر دعوت کرده است گفت: باید دقیق باشیم و با هماهنگی و اتحاد به افرادی رای دهیم که معتقد به انقلاب و نظام اسلامی و پاسدار خون شهیدان باشند.

آیت الله سبحانی هم بر حضور پرشور مردم در انتخابات هفت اسفند تاکید کرد .

ایشان، انتخابات هفت اسفند را سرنوشت ساز خواند و تصریح کرد:براساس آموزه های قرآن کسانی را باید انتخاب کرد که از مبانی فکری و عملی نیرومند ،معتقد واقعی به مبانی اسلام و اخلاق و امین باشند،فریب دیگران را نخورند و بتوانند برای کشور برنامه ریزی سازنده کنند.

آیت الله سبحانی افزود: امیدوارم مردم ایران همانند اجتماع شکوهمند بیست و دو  بهمن ،در انتخابات شرکت و بدون توجه به هیاهوها ،دقت کنند و افراد واجد این شرایط و کسانی را که به هیچ شکل از اسلام و قانون تجاوز نمیکنند، برگزینند .

آیت الله سبحانی انتخابات هفت اسفند را سرنوشت ساز توصیف و ابراز امیدواری کرد این انتخابات همچون انتخابات گذشته پرشور و هیجان باشد.

آیت الله جوادی آملی هم در درس خارج فقه برحضورپرشور، حماسی وعقلی مردم همراه با انتخاب اصلح تاکید کرد.

ایشان با اشاره به انتخابات پیش رو برحضورپرشور،حماسی و عقلی همراه با انتخاب اصلح از روی دانش، تفکروعقل عملی مردم  تاکید کرد و گفت: همه مردم باید در انتخابات شرکت کنند و افرادی را به مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بفرستند که از هرلحاظ پاک باشند و بتوانند پرچم این انقلاب را به دست صاحب اصلی اش برسانند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی