منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۹:۵۴
شناسه خبر: 261476
گروه :خبر
14

استاندار استان هرمزگان اظهار کرد: مردم با انتخاب نماینده ای که همراه دولت و در راستای سیاست دولت باشد، رای دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، صبح روز نهم دی ماه استاندار هرمزگان به همراه جمعی از معاونین و مدیران کل استان در بستک حضور یافتند.

 

در ابتدای این سفر جادری به همراه هیئت همراه وارد روستای تدرویه شد و طرح ابرسانی به 9 روستا را افتتاح کرد پس از آن در شهر بستک کلنگ 8 مدرسه بصورت متمرکز زده شد.

 

جادری در حاشیه مراسم کلنگ زنی طی سخنانی در مسجد جامع روستای تدرویه اظهار داشت: افتتاح آب شرب 9 روستا با اعتبار 7میلیارد و نیم انجام شده که 2 میلیارد از این هزینه توسط خیرین تامین شده است.

 

وی افزود: امروز هشت مدرسه نیز بصورت متمرکز کلنگ زنی می شود که تمام هزینه مورد نیاز آن 6میلیارد و 600 میلیون می باشد که تمام این اعتبار توسط خیرین تقبل شده است .

 

استاندار هرمزگان گفت: بدلیل مشکلات اقتصادی کشور سیاست دولت مبنی بر جذب کمک خیرین می باشد که شهرستان بستک نسبت به سایر شهرستان ها در این زمینه پیشی گرفته است.

وی گفت: کمک خیرین موجب انگیزه خدمت بیشتر برای مسئولین می باشد که جا دارد از تمام این نیک اندیشان تشکر و قدردانی نمایم.

 

استاندار هرمزگان با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار کرد: مردم با انتخاب نماینده ای که دارای خصوصیات ؛صداقت، تجربه، آگاه به امور، همراه دولت و در راستای سیاست دولت و در پی رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم منطقه و سراسر ایران باشد رای دهند، نه اینکه به ریزه کاریهایی مانند؛عوض نمودن فلان مدیر و فلان سرایدار و… پرداخته باشد و از وظایف اصلی خود غفلت کرده است.

 


انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است