منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۱۲
شناسه خبر: 252205
گروه :خبر
322

یک دختر جوان شیرازی به هنگام ورود به جزیره قشم به دلیل دعوای زناشویی تصمیم به خودکشی می‌‎ گیرد و خود را به آب می اندازد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، یکی از شاهدان عینی ماجرا در گفتگو با خبرنگارقشم آزاد ، می گوید : از بندر پل به سمت قشم با لندینگ کرافت در حال حرکت بودیم که ناگهان سروصدایی بلند شد ، من دیدم که دختر جوان با پسر جوانی که به نظر می رسید شوهر وی است در حال دعوا کردن هستند ، طولی نکشید که دختر جوان خود را به آب انداخت .

 

وی ادامه داد : شوهر وی که از این اقدام حیرت زده شده بود شروع به داد و فریاد زدن کرد که بلافاصله به نیروهای نجات و غریق اطلاع داده شد و این اقدام دختر جوان با هوشیاری و سرعت عمل نیروهای نجات وغریق ناکام ماند .

 

شاهد عینی ماجرا حال این فرد را مساعد دانست و افزود : خداروشکر اقدام سریع نیروها نجات از آسیب دیدگی جدی به این زن جوان جلوگیری کرد .

 

لندینگ کرافت شناوری برای حمل مسافر و خودرو استفاده می شود و مسافران با لندینگرافت با خودروهای شخصی به قشم سفر می کنند .

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور