منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۸:۱۳
شناسه خبر: 351427
گروه :خبر
img_4310-fileminimizer
 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در جمع بسیجیان بستک عنوان کرد:

دشمن کانون گرم خانواده را نشانه رفته است

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در جمع بسیجیان بستک عنوان کرد: پرچم دار نفوذ، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که کمر به نابودی امت حزب الله بسته اند و هدف دشمن، نفوذ به کانون های گرم خانواده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، مجمع فصلی ناحیه سپاه بستک با حضور سردار ترابی فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان برگزار شد.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در این برنامه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 500 شهید ایرانی فاجعه منا، گفت: همواره باید مظلومیت آنان را به خاطر داشته باشیم زیرا آنان مظلومانه و در سرزمین وحی به شهادت رسیدند.

 

ترابی افزود: کشور ما دارای اشرافیت اطلاعاتی کاملی است که اجازه نفوذ آگاهانه و یا ناآگاهانه را به دشمنان نخواهد داد و هر گونه تحرکی قبل از انجام، در نطفه خفه خواهد شد و از نمونه های آن می توان به دستگیری تفنگداران آمریکایی در آبهای خلیج فارس و یا دستگیری گروهک های معاند در شمال غرب کشور در ماه گذشته اشاره کرد.

 

وی در بخشی از سخنان خود به مسئله نفوذ اشاره کرد و افزود: بعضی ها فکر کرده اند که چند نفر در تلاش هستند تا به کشور نفوذ کنند ولی تمام ماجرا این گونه نیست. نفوذ مدنظر مقام معظم رهبری نفوذ دشمن به باور و فرهنگ ماست تا به عقبه ی تاریخی، فرهنگی و انقلابی ما ضربه وارد کند.

 

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان بیان کرد: امروز نفوذ یعنی اینکه ما بگوییم امام (ره) در 38 سال قبل گفت آمریکا شیطان بزرگ است ولی الان عصر مذاکره و تعامل است.

 

وی تاکید کرد: امروز شیطان بودن آمریکا بیش از 4 دهه قبل است و باید مراقب شیوه های دشمن بود زیرا دشمن می داند که از راه نظامی نمی تواند با ما مقابله کند و در نتیجه شیوه ی خود را برای ضربه زدن به نظام تغییر داده است و می داند که چنگ انداختن و سینه به سینه شدن با ایران، نابودی خودشان را به دنبال دارد.

 

ترابی تصریح کرد: پرچم دار نفوذ، آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که کمر به نابودی امت حزب الله بسته اند و هدف دشمن، نفوذ به کانون های گرم خانواده است.

 

وی یادآور شد: انتظار از مجامع بسیجیان این است که برای حفظ جوانان و مقابله با نفوذ، و برای غنی سازی فرهنگ با استفاده از ابزارهای فرهنگی بومی برنامه ریزی کنند.

 

انتهای خبر/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است