منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۳
شناسه خبر: 194819
گروه :خبر
image285289

  به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حاج صادق آهنگران پیشکسوت مداحی مداح اهل بیت(ع) با اشاره به نقش مداحان در حمایت از ولایت و انقلاب اظهار داشت:مداحان با توجه به جایگاهی که در جامعه دارند باید علمدار و عمار، مقام معظم رهبری باشند دست جامعه مداحی برای دفاع […]

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حاج صادق آهنگران پیشکسوت مداحی مداح اهل بیت(ع) با اشاره به نقش مداحان در حمایت از ولایت و انقلاب اظهار داشت:مداحان با توجه به جایگاهی که در جامعه دارند باید علمدار و عمار، مقام معظم رهبری باشند دست جامعه مداحی برای دفاع از انقلاب و مقام معظم رهبری پر است.

وی با اشاره به اینکه یکی از رمزهای ماندگاری عاشورا، هنر است گفت:هنری که در اختیار مداحان است بهترین حربه برای دفاع از رهبر انقلاب و آرمان های انقلاب اسلامی است.
آهنگران تاکید کرد:مداحان در خیلی از زمینه ها مثل مبارزه با استکبار و مسائل هسته ای که  دغدغه مقام معظم رهبری و  همه ماست می توانند با لسان شعر در جامعه تاثیر گذار باشند.
وی با اشاره به امضای مردم پای گزاره برگ ملی  در حمایت از اصول مورد تایید رهبری در مذاکرات هسته تصریح کرد:همه باید پای این گزاره برگ ملی را امضا کنند تا به دشمن نشان دهند با طولانی کردن مذاکرات و فشار آوردن نمی تواند امتیازی از ما بگیرد و این ملت مثل کوه پشت رهبر خود ایستاده است.
پیشکسوت مداحی اهل بیت(ع) گفت:مردم باید حواسشان باشد ماجراهایی در حال رخ دادن است که مقام معظم رهبری این همه بر سر مسائل هسته ای و مذاکرات تاکید می کند.
وی افزود:نباید گذاشت دست بیگانگان به مراکز نظامی برسد دشمن می خواهد با یک توافق نامه تمام زحماتی را که از اول انقلاب تا امرور کشیده ایم به باد فنا دهد.
آهنگران تصریح کرد:مردم باید آگاه باشند و بررسی کنند تا ببینند کجای این ماجرا لنگ می زند که حضرت آقا مکررا هشدار می دهند ممکن است خیلی چیزها را رهبر انقلاب و مجلس به خاطر مصالحی نتوانند بگویند اما مردم باید هوشیار باشند.
وی ادامه داد:مبادا بعد از این همه شهید دادن و تحمل سالها محاصره اقتصادی و سختی ها ، خدای ناکرده همه تلاش ها را به باد فنا بدهیم.

یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت:دشمن در داخل کشور در حال کار کردن است و در همه گروه ها و سازمان ها سعی می کند رخنه کند تا اهدافش را عملیاتی کند یکی از این مجموعه ها هم دولت است دولتی ها باید مراقب باشند.

وی با بیان اینکه به عنوان یک بسیجی پای این گزاره برگ ملی را امضا می کنم در پایان گفت: از مجلس هم انتظار داریم پای مسئله هسته ای محکم بایستد و بر مذاکرات نظارت داشته باشد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امروز دفاع در سوریه دفاع از حقانیت دین اسلام است /تکفیری هابه دنبال تخریب چهره اسلام و خط رسول اکرم (ص) هستند حضور ۱۵ شرکت خارجی در دومین نمایشگاه طلا و جواهر کیش توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد