منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۰
شناسه خبر: 312809
گروه :خبر
733302

عضو هیئت امناء هیأت رزمندگان اسلام اظهار کرد: لازم داریم با برنامه ریزی های ریشه ای پایه و اعتقادات جوانان خود را بالا ببریم پایه اعتقادات اجتماعی، دینی، سیاسی و…این کار را بکنیم می توانیم همچون افرادی که تربیت شده امام هستند را تربیت کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛صادق آهنگران عضو هیئت امناء هیأت رزمندگان اسلام کشور در گفتگو با خبرنگار  رفتار نیوز ، گفت: همانطور که دشمن ریشه ای کار می کند و برنامه های بلند مدت برای بی تفاوت کردن ما نسبت به دین انجام می دهد ما نیز بایستی در مقابل آن همین کار را انجام بدهیم، ریشه ای و دراز مدت کار کنیم .

 

وی افزود: ما بایستی برای نوجوانان خود که استعدادشان آماده است و به دنبال راهی هستند که بروند راه شهداء که گفتمان امام و رهبری است را با تمام جذابیت هایش نشان بدهیم، دشمن سالهاست این ظرفیت های نوجوانان را دنبال می کند با نگاهی گذرا می توانیم بفهمیم که این تکفیری های امروز حاصل چه برنامه هایی است؟

 

عضو هیئت امناء هیأت رزمندگان اسلام  ، بیان کرد: ما در سالهای 61 در مسجد الحرام شاهد بودیم نوجوانانی را که دسته دسته نشسته بودند و توسط وهابیت آموزش می دیدند اعتقادات وهابیت تکفیری های امروز را بوجود آورده است. از تاثیر گذاران اصلی همان بچه ها بودند.

 

دشمن بخوبی دارد بهره می برد لیکن ما که فکر سالمی داریم تفکر گفتمان اسلام ناب داریم کمتر روی این مسائل سرمایه گذاری می کنیم همه داریم کوتاهی می کنیم هم دولتی ها و هم حوزوی ها نمی گویم احساس مسئولیت در این زمینه نیست وجود دارند افرادی که این دغدغه ها را دارند  قلیل هستند .

 

آهنگران اظهار کرد: کار باید در سراسر کشور ریشه ای انجام شود که جوانان ما به صورتی ریشه ای اعتقاداتشان محکم شود و دیگر ابزارهای دشمن از قبیل ماهواره و…نتوانند شبهه بیندازند، ماهواره ها دارند به دشمن در شک اندازی در افکار مردم ما کمک می کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: ماهواره هایی که می خواهند بی تفاوت بودن را وارد خانواده کنند بی شک ابزارهای دشمن هستند با نگاهی گذرا به اکثر برنامه های ماهواره ای و فیلم هایی که دشمن درست می کند معلوم می شود استکبار برنامه های بلند مدتی برای نوجوانان، جوانان و کلا مردم ما دارند.

 

عضو هیئت امناء هیأت رزمندگان اسلام  یاد آور شد: لازم داریم با برنامه ریزی های ریشه ای پایه و اعتقادات جوانان خود را بالا ببریم پایه اعتقادات اجتماعی، دینی، سیاسی و…این کار را بکنیم می توانیم همچون افرادی که تربیت شده امام هستند را تربیت کنیم.

 

آهنگران بیان کرد: وقتی فسادهای اخلاقی در فیلم ها می بینیم باید بدانیم تاثیرات آنها در نوجوانان ما بسیار بالاست و بواسطه سنی که دارند می توانند آینده مسلمانان تیره و تار بکنند دشمن واقعا از همه طرف نوک را گرفته است وروی آن تمرکز کرده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند