منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۳
شناسه خبر: 187596
گروه :خبر
index

نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد هرمزگان با بیان اینکه دشمن در سال همدلی و همزبانی با دنبال ایجاد تفرقه و دویت در تفکرات است، عنوان کرد:تنها راه نجات ما از توطئه دشمنان اسلام ولایت مداری است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا رستگار، نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در جمع نمازگذاران بندرعباس با اشاره به روز پاسدار وظیفه پاسداران و مومنین ارتباط با قرآن ، توسل به اهل بیت و ارتقا بصیرت دانست و گفت: بصیرت یعنی اینکه انسان قدرت تشخیص حق از باطل داشته باشد و وظیفه خود را در برابر جبهه حق تشخیص دهد.

وی با بیان اینکه بصیرت قدرت تجزیه تحلیل مسائل است، افزود: انسان بایدوظیفه شناس باشد و تنها راه آن داشتن بصیرت است.

رستگار اظهار کرد:دشمن اسلام با مثلث مسیحی، یهودی و اسرائیلی در مقابل اسلام قرار گرفته اند وانقلاب بزرگترین دشمن خود می دانند.

 

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب در سالهای اخیر به صورت علنی و مستمر در مقابل انقلاب اسلام قد علم کردند،تصریح کرد:روزبه روز به گستردگی این جبهه افزوده تر می شود اما شکننده تر از گذشته می شوند .

نماینده ولی فقیه در سپاه  هرمزگان تحولات منطقه و بین المللی را یادآور روایات دانست و عنوان کرد:حوادث منطقه و بیداری اسلامی خارج از روایات نیست و امید بخش ظهور حضرت حجت است لذا  با معنویت عالی به ندای مولا پاسخ دهیم.

وی تصریح کرد:دشمن جنگ نیابتی را علیه اسلام و با لوژستیک مسلمانان آغاز کرده است وتنها راه نجات ما از توطئه دشمن ولایت مداری است.

رستگار اظهار کرد:دشمن فهمیده است که امت بی امام خطر ندارد و امام بی امت هم اقتدار ندارد اما امت با امام شکست ندارد .

نماینده ولی فقیه در سپاه استان هرمزگان با بیان اینکه ایران در عرصه جهانی دارای جایگاه ویژه است،خاطر نشان کرد:در سال همدلی و همزبانی دشمن با دنبال ایجاد تفرقه و دویت در تفکرات است لذا باید حواسمان باشد که دچار چالش نشویم.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان