منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۳
شناسه خبر: 280302
گروه :خبر
13941030000564_PhotoA

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن بعد از نتیجه نگرفتن از فتنه 88 بنا را بر تهدیدات خارجی گذاشت و داعش را به راه انداخت اما امروز مکر الهی بر مکر دشمنان غلبه کرد و دستاوردهای مهمی در منطقه به نفع جبهه مقاومت حاصل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، صبح امروز سردار سرلشکر محمدعلی جعفری در جمع پاسداران سپاه عاشورا در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه استان آذربایجان شرقی، اظهار داشت: لشکر عاشورا در دوران دفاع مقدس نقش‌آفرینی‌های برجسته‌‌ای ایفا کرد که خط‌شکنی‌های این لشکر زبانزد خاص و عام بود و امروز نیز سپاه عاشورا نقش تعیین‌کننده‌ای در پیشبرد اهداف انقلاب دارد.

وی افزود: امروز باب جهاد و شهادت باز است و این روحیه باعث شده تا ایران اسلامی با وجود دشمنی‌های داخلی و خارجی با عزت، با اقتدار و عظمت به راه خود ادامه دهد و این اقتدار هر بار روزافزون می‌شود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه علی‌رغم خواست و اراده دشمن، امنیت ایران اسلامی مستحکم‌تر از قبل است که باید آن را قدر دانست، تصریح کرد: امروز کانون ایستادگی در مقابل استکبار، ایران اسلامی است و باید برای عمق‌بخشی به اهداف انقلاب اسلامی تلاش کنیم زیرا 37 سال بعد از انقلاب دستاوردهای بزرگی کسب کرده‌ایم اما هنوز راه زیادی در پیش داریم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی 2 بعد داخلی و خارجی دارد، گفت: در بعد خارجی پیشرفت‌ها چشمگیر است و این مرهون هدایت‌های رهبر انقلاب و ایستادگی ملت در مقابل زورگویی هاست و سکینه و آرامشی که امروز مردم ایران دارند علی‌رغم مشکلات داخلی و اقتصادی چیزی جز الطاف الهی نیست و بدون تردید ما با عمل به مبانی دینی و قرآنی به این عزت رسیده‌‌ایم.

سرلشکر جعفری اضافه کرد: در بعد داخلی نیز باید با همت والا و عمل به آرمان‌های انقلاب مشکلات را از سر راه برداریم.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه سپاه و بسیج به عنوان ارکانی که بیشترین بار انقلاب را بر دوش می‌کشند چه باید بکنند و آیا باید در بعد بیرونی کار کنیم یا ابعاد داخلی؟ گفت: ما باید در داخل کشور توجه‌‌مان را به تقویت مبانی انقلاب اسلامی معطوف کنیم.

این فرمانده سپاه با تاکید بر اینکه ما باید همیشه آمادگی‌های لازم در مقابل تهدیدات را داشته باشیم، گفت: سال‌هاست که با جنگ روبرو هستیم و آن را احساس نمی‌کنیم و آنچه که امروز ایران اسلامی را تهدید می‌کند جنگ نرم و جنگ فرهنگی و سیاسی دشمن بر علیه ماست و امروز همه ما وظیفه داریم در مقابل جنگ نرم دشمن مقابله کنیم که تنها دغدغه رهبر انقلاب مشکلات فرهنگی است.

وی یادآور شد: در سال 88 دشمنان، با هوشیاری رهبر انقلاب و مردم، از حمله نرم خود نتیجه معکوس گرفتند آنها بنا داشتند ستون خیمه انقلاب یعنی ولایت را بزنند اما مردم با هوشیاری کامل مقابل آن توطئه‌ها ایستادند.

سرلشکر جعفری بیان داشت: دشمن بعد از نتیجه نگرفتن از فتنه 88 بنا را بر تهدیدات خارجی گذاشت و داعش را به راه انداخت اما امروز مکر الهی بر مکر دشمنان غلبه کرد و دستاوردهای مهمی در منطقه به نفع جبهه مقاومت حاصل شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان