منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶
شناسه خبر: 261620
گروه :خبر
IMG_6344

خطیب موقت جمعه شهرستان بندرعباس با بیان اینکه مردم با بصیرت فتنه ها را رصد می کنند گفت: کوچکترین راههای نفوذ از دشمن بسته شود و نگذاریم دشمنی که از در خارج کردیم از پنجره وارد شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  میناب جنوب ،حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن فروزان‌ نژاد ،خطیب جمعه موقت بندرعباس در تجمع مردم مبارز، ولایت مدار میناب به مناسبت سالروز گرامیداشت نهم دیماه روز بصیرت  و میثاق امت با ولایت ، با بیان اینکه در زندگی انسان بروز مشکلات و اتفاقات در زندگی انسان یک امر عادی است گفت: در خواسته های هواهای نفسانی چه به حق چه برخلاف حق باید مدیریت شود چرا که عمل خلاف حق زمینه بروز فتنه خواهد بود.

 

امام جمعه موقت بندرعباس به تدابیر و درایت امام راحل را در مدیریت کشور و به پیروزی رساندن انقلاب اشاره کرد و گفت: مردمی که یک روزی از ژاندار می ترسیدند امام با تدابیر خود چنان زمینه ای فراهم ساخت که فضا را برای شکوفاسازی شهامت های درونی افراد ارزشمند و انقلابی مبدل ساخت.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن فروزان‌نژاد بیان کرد: امام راحل (ره) انقلاب کرد و در این انقلاب استعدادهای نهفته ،مردان شجاع، بردبار ،ایثارگر و خط شکنی آماده کرد که در حال حاضر توانسته اند در جای جای دنیا خودی نشان دهند چنان نیروهای انقلابی زنده تربیت کرد که دشمن جرات به رخ کشیدن گزینه هایش را هم ندارد.

 

وی تاکید کرد: اگر چه در دوران قبل از انقلاب استکبار جهانی برای کشور ما یک تهدید بود ولی با تربیت نیروهای انقلابی و نشان دادن مسیر راه درست با درایت و تدابیر امام  همین مردم تهدیدی برای شرق و غرب شده اند بطوری که نیروهای انقلابی امان را از داعشی ها و سران فتنه در منطقه بریده اند.

 

فروزان نژاد خاطر نشان کرد: مردم ولایت مدار ما با لبیگ گویی به امام و ایمان به الله توانسته اند سنگرهای کلیدی جهان را کشف نموده و دوشاخک های مردم غزه که یک روز توان نابودی دشمن را نداشت تبدیل به موشک شده است.

 

خطیب جمعه موقت بندرعباس اظهار داشت: امام راحل چنان نیروهای تربت کرد که به دست همین مردم ایران سنگرهای سعود و آل سعود فتح شده است و تنها نگرانی آل سعود از انقلاب اسلامی و شیعیان جهان است.

 

امام جمعه موقت بندرعباس ؛مردم ایران را یکی از ارزشمند و مقتدرترین مردم و  کشور ایران را یکی از امن ترین کشورهای جهان برشمرد و گفت: این افتخار حاصل درایت و تدابیر مقام معظم رهبری است.

 

وی در ادامه با تاکید بر وحدت و اتحاد مسلمانان در به ثمر رسیدن پیروزی های شگرف بیان داشت: دشمن با ایجاد تفرقه و نفوذ در پی شکستن وحدت و اتحاد مسلمانان از طریق راه اندازی جنگ مذهب در مذهب و جنگ های نیابتی می باشد.

امام جمعه موقت بندرعباس با اشاره به نفوذ دشمن در منطقه گفت: راه شهدا و رهنمودهای مقام معظم رهبری اجازه  کوچکترین رخنه و نفوذ را به دشمن در کشور ایران اسلامی نخواهد داد.

 

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسن فروزان‌نژاد ؛ ۹ دی را روز جوشیدن خون جوانان انقلابی برشمرد و گفت: تا تاریخ هست این حماسه جاوید خواهند ماند.

انتهای پیام/ز

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی