منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹
شناسه خبر: 354940
گروه :خبر
img_7344

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت : نباید به ما القا بشود که شیطان بزرگ مختص اوایل انقلاب بوده است چراکه دشمنی امریکا با ملت ایران نسبت با سالهای گذشته بیشتر و بیشتر شده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، سردار رضا ترابی ، فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان ، درآیین افتتاح نمایشگاه طلایه داران ایثارشهرستان قشم و یادواره شهدای مدافع حرم که به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان قشم فتتاح و برگزار شد ، اظهارداشت : دشمنی شیطان بزرگ در سال جاری قابل مقایسه با سالهای ۵۷ تا ۵۹ نیست .

وی افزود :  کینه و دشمنی آمریکای جنایتکار درسال جاری قابل مقایسه با لحظه ای که فرمان حمله طبس را دادند نیست و این دشمنی ها نباید فراموش شود .

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با تاکید براینکه یاد و خاطره حماسه ملت مظلوم ایران درمقابل قدرتهای جهانی باید حفظ شود ، اظهارداشت : استکبارستیزی ملت ایران در سال جاری و سالهای آینده نسبت به دشمن مکار باید چندین برابر از گذشته ها شود و فکر نکنیم آنها برای ضربه زدن به ارزشهای انقلاب بیکار نشسته اند .

سردارترابی با بیان اینکه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار در این سالها ثابت کرده اند که دست دان با آنها بی فایده است ، اظهارداشت :  گفتگو ، مذاکره و لبخند کینه و دشمنی آمریکا نسبت به انقلاب اسلامی ایران کم نمی کند .

وی تصریح کرد : آنقدر این ۸ سال مقدس هست که نوجوانانی همچون حسن ذاکری ، خلیل عجم و بازماندگان از جزیره قشم که شاید مرکز استان و برخی شهرهای کشورشان را هم ندیده باشند برای اجرای فرامین امامشان از این جزیره عازم جبهه های حق علیه باطل شدند و آنجا دین خود را به امام ، مردم و کشورشان ادا کردند .

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان با بیان اینکه مردم کشور ایران برای مقابل با این تهاجم از همه چیز خود گذشتند ، افزود : دفاع مقدس آنقدر برای مردم ایران به یادماندنی است که بعد ۳۶ سال در جزیره قشم با چنین برنامه ای دورهم جمع می شویم و از آن به عنوان یک تاریخ فراموش نشدنی یاد می کنیم .

سردار ترابی با تاکید بر اینکه اگر ما در کشورهای دیگر یقه دشمن را نگیریم شاید مجبور شویم در کرمانشاه و همدان در مقابل آنها ایستادگی کنیم ، گفت : جوانان فکر نکنند دفاع پایان یافته است ، دفاع همچنان باقیست و زرمندگان غیور ایران در خارج از کشور در مقابل زیاده خواهی دشمنان ایستادگی می کنند .

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان اظهار داشت : رژیم بعث عراق و صدام حسین در جنگ 8 ساله بازیچه دست استکبارجهانی بودند که در راس آن آمریکای جنایتکارقرار داشت .

سردارترابی با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی ، نظامی ، اجتماعی و فرهنگی ایران زیر سر آمریکای جنایتکار است ، گفت : دشمن با برنامه ریزی خواهان ضربه زدن هرچه بیشتربه جمهوری اسلامی ایران است پس باید حواص ها جمع باشد که شیطان بزرگ همچنان شیطان است .

گفتنی است ” نمایشگاه طلایه داران ایثارشهرستان قشم و یادواره شهدای مدافع حرم پنج شنبه شب با حضور خیل عظیمی از مردم انقلابی شهرستان افتتاح و برگزار شد همچنین قرار هست این نمایشگاه به مدت 6 شب در شهرستان قشم دایر باشد .

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی