منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶
شناسه خبر: 212790
گروه :خبر
13920710000168_PhotoA

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز دشمنان ما در جنگ‌های نیابتی و در جبهه‌های مختلف در حال نبرد با ما هستند، گفت: تنها راه تبدیل ایران به یک قدرت بین‌المللی ثبات قدم و مقاومت در برابر قدرت‌های سلطه‌طلب و نفوذگرا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم اختتامیه اجلاس بسیج اساتید با حضور در جمع خبرنگاران پیرامون تبدیل جمهوری اسلامی به یک قدرت بین‌المللی اظهار داشت: تنها راه ما برای اینکه به یک قدرت بین‌المللی تبدیل شویم مسیری است که امام خمینی (ره) در دهه اول انقلاب ترسیم کردند و مقام معظم رهبری که در سه دهه اخیر بیان فرمودند و آن ثبات قدم و مقاومت در برابر قدرت‌های سلطه طلب و نفوذگرا است.

وی افزود: از سوی دیگر تکیه بر استعدادها و ظرفیت‌های درون‌زای خودمان از دیگر راه‌ها برای تبدیل ایران به یک قدرت بین‌المللی است. ما اگر به اقتصاد مقاومتی روی بیاوریم و به فرهنگ ملی خودمان تکیه کنیم و اگر استعدادهای موجود در کشور را به حرکت در بیاوریم و آنان را از بالقوه بودن به بالفعل بودن تبدیل کنیم،‌دامنه تاثیر آن به گونه‌ای است که ما را تبدیل به یک قدرت جهانی می‌کند.

سردار سلامی تصریح کرد: شعائر انقلاب اسلامی ما امروز در جهان اسلام میدان باز کرده است و در آنجا ظرفیت‌های بزرگی ساخته شده است و امروز دشمنان ما در جنگ‌های نیابتی در جبهه‌های مختلف با ما در حال نبرد هستند اما ما مسیر پیشرفت و رشد خود را ادامه می‌دهیم. چرا که تنها راه ما استفاده از مدل جهاد برای حرکت است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیرامون اقدامات لازم برای جلوگیری از حربه دشمن در نفوذ بر ذهن جوانان ما گفت: ما اگر بتوانیم انقلابمان و این مسیر سخت و افتخار انگیز 37 ساله ملت ایران و دستاوردهای آن را به جوانانمان معرفی کنیم و بتوانیم هویت حقیقی دینی و ملی‌مان را به آنان بشناسانیم و نقشه راهی که انقلاب اسلامی برای تبدیل ایران به یک قدرت جهانی دارد را برای جوانان بیان کنیم می‌توانیم از حربه دشمن در نفود بر ذهن جوانانمان جلوگیری کنیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان