منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۱
شناسه خبر: 258710
گروه :خبر
یظر

مسئول تعلیم و تربیت سپاه امام سجاد (ع)استان هرمزگان در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان قشم گفت:۹۸ درصد از دوستی ها و روابط دختران و پسران به ازداواج ختم نمی گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از قشم آزاد ، حجت السلام و المسلمین مجتبی دهقان مسئول تعلیم و تربیت سپاه امام سجاد (ع)استان هرمزگان با اشاره به سطح گسترده روابط بین دختران و پسران در فضای جامعه و به خصوص جوانان دانشجو گفت: امروزه دشمنان با طرح مسئله ” ارتباط دختر و پسر در زیر چتر خانواده ها ” بنا دارند این سطح روابط نامشروع را در سطح جامعه عادی سازی نمایند که این مسئله بزرگترین صدمه را بر بنیان خانواده وارد می کند.

 

وی با اشاره به نفوذ گسترده فرهنگی دشمنان در سطح جمهوری اسلامی ایران افزود:دشمنان قسم خورده کشورمان با بسط شبکه های مخرب ماهواره ای افکار و اندیشه های جوانان را نشانه گرفته اند.
مسئول تعلیم و تربیت سپاه امام سجاد (ع)استان هرمزگان در ادامه تصریح کرد:درخواست پسران از دختران برای ایجاد دوستی و رابطه بین آنها،بزرگترین توهین به دختران است.
وی با اشاره به سطح روابط دختران و پسران در زندگانی ائمه و حفظ حرمت و نجابت دختران اظهار داشت: دختران امانت های الهی روی زمین هستند و نباید با ایجاد دوستی های سطحی و روابط نامشروع با پسران که اغلب از سر هوا و هوس می باشد عفت درونی و روحیه لطیف خود را به گناه و ناپاکی آلوده نمایند.
در این نشست دانشجویی قبل از سخنان حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا دهقان، دانشجویان موافق و مخالف به مدت یک ساعت و بیست دقیقه به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است