منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۰
شناسه خبر: 230178
گروه :خبر
13920919000428_PhotoA
 

سردار سلامی در مراسم بزرگداشت شهدای وحدت:

دست و گردن متجاوزان به جهان اسلام را قطع می‌کنیم

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: هر جا مستکبران بخواهند بر بلاد اسلامی حاکم شوند، از سیادت آن‌ها جلوگیری کرده و دست و گردنشان را قطع می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه صبح امروز در مراسم بزرگداشتی که به مناسبت سالگرد شهادت سردار شهید نورعلی شوشتری و جمعی از فرماندهان و مسئولان سپاه که در سال 88 در سیستان و بلوچستان به شهادت رسیده بودند، برگزار شد؛ اظهار داشت: سعادت همه مسلمانان از مسیر جهاد و شهادت می‌گذرد و عاشورا پیام آور این مفهوم بلند است که حفظ اسلام جز با جهاد و شهادت ممکن نیست.

سلامی خاطرنشان کرد: قیام امام حسین به ما فهماند که هرگز نباید میدان جهاد را ترک کرده و لباس جهاد را از تن درآوریم.

سلامی با اشاره به شهادت عده‌ای از مدافع حرم خاطرنشان کرد: این شهدا نشان دادند که جهان اسلام هنوز نیازمند حضور غیرتمندانه و شجاعانه مردانی است که برای عزت و عظمت مسلمین مرزهای جغرافیایی را به رسمیت نمی‌شناسند و مرز آرمانی برای آن‌ها مرزهای عقیدتی است.

جانشین فرمانده کل سپاه در خصوص ویژگی‌های سردار شهید همدانی نیز گفت: این شهید بزرگوار 37 سال پس از انقلاب را دائم در مجاهدت بود و یک لحظه هم لباس جهاد را از تن بیرون نیاورد و یاران و همرزمان او نیز همین طور بودند.

سلامی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: بیش از 100 سال است غربی‌ها بخصوص آمریکا، انگلیس و فرانسه به دنبال این هستند که سرنوشتی ذلت‌بار و مصیبت بار برای جهان اسلام رقم بزنند تا هویت اسلامی را از کشورهای مسلمان بگیرند. آن‌ها اسرائیل را به عنوان خنجری زهرآگین در پهلوی جهان اسلام فرو کرده و ملت سوریه را در اروپا آواره کرده و می‌خواهند یمن را زیر آوارها دفن کنند. فریادهای مردم بحرین را خاموش می‌کنند و امنیت را از عراق می‌گیرند تا رژیم صهیونیستی در امنیت باشد.

سلامی افزود: هر جا دشمن بخواهد بر بلاد اسلامی حاکم شود ما جلوی سیادت آن‌ها را می‌گیریم و فلسفه حضور رزمندگان ما در سرزمین‌های دیگر برای دفن توطئه دشمنان اسلام است و اگر این جبهه را وسیع نکنیم آن‌ها قدرتشان را بر روی کشور ما متمرکز می‌کنند. بنابراین استراتژی ما این است که قدرت دشمن را تجزیه کنیم و آن‌ها را در هر جبه‌ای با شکست روبرو کرده‌ایم.

جانشین فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: امروز سعادت همه جهان اسلام به هم گره خورده است و قدرت ما در همه جا فوران می‌کند و ما امروز از همیشه قدرتمندتر و دشمنمان از همیشه ضعیف تر است.

سلامی در پایان تاکید کرد: کفار را از سرزمین مسلمانان بیرون می‌کنیم دست آن‌ها را قطع کرده و گردن آن‌ها را به آسمان پرتاب خواهیم کرد.

به گزارش فارس در پایان این مراسم پیکر دو تن از شهدای مدافع حرم شهیدان حسونی‌زاده و مختاری‌فرد بر دوش پاسداران و فرماندهان سپاه تشیع شد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است