منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۳
شناسه خبر: 278783
گروه :خبر
hormoz

یک تبعه خارجی با حضور در شعبه نهم دادسرای جنایی گفت: اگر پسری که با دختر من فرار کرده است دست و پای خود را مهر دختر من کند از شکایت خود صرفنظر می‌کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، چندی پیش مردی افغان با مراجعه به شعبه نهم دادسرای جنایی تهران در مقابل قاضی سهرابی مدعی شد دو دختر جوانش از خانه خارج شده‌اند و به منزل بازنگشته‌اند.

وی افزود: یکی از دخترانم قصد ازدواج با پسری را دارد و فکر ‌کنم این پسر جوان از مکان حضور دخترانمان اطلاع داشته باشد.

یافتن این 2 دختر در دستور کار پلس آگاهی قرار گرفت تا اینکه 3 محل در ورامین، شهرری و کهریزک شناسایی شد که 2 دختر و پسر جوان پی در پی از این مکان‌ها استفاده می‌کردند.

در ادامه تحقیقات پسر جوانی در کهریزک یعنی آخرین محل اقامت دستگیر شد و با بررسی که از تلفن همراه وی صورت گرفت مشخص شد وی عکسی از یکی از دخترها در گوشی خود دارد.

با این سرنخ ماموران آگاهی موفق به یافتن پسر دیگری شدند که 2 دختر را در منزل خود نگهداری می‌کرد و صبح امروز این 2 نفر مقابل قاضی سهرابی قرار گرفتند.

دو دختر جوان به قاضی سهرابی گفتند که نزدیک به 3 ماه است که به منزلشان بازنگشته‌اند.

در ادامه دختر کوچکتر عنوان کرد من با متهم دوم ازدواج کرده‌ام و این 3 ماه در یک اتاق خانه‌ای 3 خوابه زندگی می‌کردم.

پدر دختر جوان نیز در دادسرا حاضر شد و گفت: من حاضر به رضایت از متهم دوم که با دختر من ازدواج کرده هستم به شرطی که وی همراه با پدر و مادر خود به خانه من آمده و نزد من وی را بار دیگر عقد کند و مهریه دخترم نیز باید یک دست و یک پای خواستگار باشد.

قاضی سهرابی پس از این جلسه بازجویی 2 پسر را از اتهام آدم‌ربایی تبرئه کرد و خواستار تامل بیشتر پدر در خصوص شرط پدر برای رضایت از متهمان شد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند