منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۳
شناسه خبر: 259293
گروه :خبر
image577686

دست های پنهان و آشکاری به دنبال فتنه در کشور هستند و می خواهند دوباره در این کشور فتنه به وجود بیاورند و مردم با توجه به تجربیات گذشته باید هوشیار باشند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ سردار سید محمد باقرزاده در خصوص 9 دی اظهارکرد: این روز یک تجربه بسیار با ارزش و یک آزمون بزرگ برای ملت ایران بود که سر بلند از یک فتنه آمریکایی بیرون آمدند.

وی ادامه داد : حضور مردم در 9 دی نشان داد ملت ایران یک ملت با بصیرت و آگاه هستند که به سرنوشت انقلاب ، عزت و استقلال خود اهمیت فراوان می دهند .

مردم با هوشیاری به دشمن مجال فتنه انگیزی ندهند

سردار باقر زاده با بیان اینکه آن ماجرا به عنوان ذخیره ارزشمندی برای ما راهگشا باشد ، تصریح کرد : دست های پنهان و آشکاری به دنبال فتنه در کشور هستند و می خواهند دوباره در این کشور فتنه به وجود بیاورند و مردم با توجه به تجربیات گذشته باید هوشیار باشند .

وی با اشاره به اینکه مومن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود ، افزود : باید از آن تجربه با ارزش استفاده کنند و این بار به دشمن مجال فتنه انگیزی ندهند و با هوشیاری انتخاباتی که در پیش است را پیش ببرند .

دشمن در حال طرح ریزی فتنه خود برای انتخابات است

مشاورعالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطر نشان کرد: مردم گول دسیسه ها را نخورند که نخواهند خورد و با دقت و با چشم بینا تحرکات دشمن را رصد کنند و طرح ریزی های دشمن را خنثی کند.

وی افزود: این روزها دشمن در حال طرح ریزی فتنه خود برای انتخابات است تا در زمان مقرر عملیاتش را انجام دهد ولی ما باید از همین الان هوشیار باشیم و اجازه ندهیم دشمن بتواند در روز عملیاتش به ما رودست بزند .

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است