منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۹
شناسه خبر: 198104
گروه :خبر
image242316

قهرمان وزنه برداری جهان و المپیک از رد پیشنهاد کشورهای حوزه خلیج فارس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، بهداد سلیمی افزود : پیشنهادهای خوب و وسوسه کننده ای از سوی کشورهای حوزه خلیج فارس برای پیوستن به تیم های این کشورها مطرح شده بود که همه آنها را رد کردم .

وی مهمترین برنامه خود را کسب مدال طلای رقابت های قهرمانی سال 2015 در هیوستون آمریکا ( اواخر آبان ماه 94 ) دانست و گفت : باید در این مسابقات عنوان قویترین مرد جهان را بعد از دو سال از روسیه پس بگیریم .
قهرمان وزنه بردای جهان افزود : تمام تلاش خود را برای کسب مدال المپیک ریو انجام خواهم داد.
وی بازگشت علی مرادی به عنوان رییس فدراسیون وزنه برداری رانقطه مثبت برای این رشته ورزشی دانست و گفت:مرادی از مدیران با تجربه وزنه برداری ایران است و حضور وی موثر خواهد بود و امید است همکاری خوبی با هم داشته باشیم.
سلیمی همچنین در مورد انتخاب حسین توکلی به عنوان سرمربی تیم ملی وزنه برداری نیز گفت: وی از مربیان با تجربه کشور است و شایستگی این را داشت که سالها پیش سرمربی تیم ملی باشد که اکنون به حق خود رسیده است.مطمئن هستم وی تمام تلاش خود را معطوف تیم ملی ایران کرده است.
به گفته وی بیشتر نفراتی که در اردوی تیم ملی وزنه برداری ایران هستند،افتخار شاگردی حسین توکلی را داشته اند و افتخار می کنم که شاگرد حسین توکلی بوده و هستم.
سلیمی در مورد لیگ برتر وزنه برداری نیز گفت:لیگ تا سال گذشته، لیگ مرده ای بود و دو سه تیم که شرکت می کردند، درآمدی برای ورزشکار نداشتند . پویایی لیگ برتر وزنه برداری یکی از وعده ها و شعارهای رییس جدید فدراسیون بود که به امید خدا از سال آینده لیگ برتر پویا خواهد شد.
وی در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید نیز گفت:رییس جمهوری شایستگی لازم را داشته است که از سوی مردم بیشترین آرا را کسب کند و بهترین انتخاب را مردم انجام می دهند.
اردوی آمادگی تیم ملی ایران با 16 ورزشکار زیر نظر حسین توکلی از روز شنبه ( ششم تیرماه ) در مجموعه وزنه برداری شهرکرد آغاز شده است

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی