منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۵
شناسه خبر: 279986
گروه :خبر
IMG_9533

مسئول نمایندگی فقیه نیروی دریایی سپاه کشوراظهار: عظمت و بزرگی رزمنده های اسلامی و انقلاب ما کار خدا بوده است لذا انقلاب اسلامی کار خدا بوده است و دست خدا پشت سر انقلاب اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت‌الاسلام عبدالنبی صداقت، مسئول نمایندگی فقیه نیروی دریایی سپاه کشور با اشاره به موضوع دستگیری آمریکایی ها در جزیره فارس120 کیلومتری بوشهر است گفت: این جزیره که بیشترین فاصله با آب های سرزمینی مجاور جزیزه عربی دارد که متعلق به عربستان است.

وی افزود: آمریکایی ها بارها و بارها به صورت غیر قانونی  وارد کشورمان شدند و این بار با دو شناور مجهز بود در آب ها ی سرزمین ما حضور پیدا می کند و بلافاصله شناورهای ما با پایین ترین امکانات که نسبت به آنها داشتند و با دو نفر سرنشین در برابر شناورهای آنها که پنج نفر بودند متوقف شدند و بلافاصله تسلیم می شوند.

مسئول نمایندگی فقیه نیروی دریایی سپاه اظهار کرد:با توجه به اینکه آمریکایی ها تهدید می کردند بلافاصله نیروی دریایی سپاه به حالت آماده باش در آمدند  و پدافند هوایی فعال شد که متوجه شدند با تهدید نمی توانند کاری را از پیش ببرند.

وی افزود: عظمت و بزرگی رزمنده های اسلامی و انقلاب ما کار خدا بوده است لذا انقلاب اسلامی کار خدا بوده است و دست خدا پشت سر انقلاب اسلامی است.

صداقت تصریح کرد: آقای جان کری با توجه به مصاحبه با سی ان ان با دیدن ملوانان زانو زده و دست ها به پشت می گوید این عملکرد و عکس ها کار ارتش و سپاه بوده است که منتشر کرده است.

مسئول نمایندگی فقیه نیروی دریایی سپاه  تاکید کرد: مبارزه با آمریکایی ها هیچ زمانی تعطیل نمی شود و رهبر بارها می فرماید آمریکا شیطان است و از رفتار آنها نباید غافل شویم.

وی با اشاره به درگیری در  شمال شرق و جنوب شرق کشور افزود: این برنامه ها همه براساس برنامه های منطقی آمریکایی هستند همچنین در بحث هسته ای ما برای اثبات حقانیت مجبور به مذاکره شدیم و اثبات کنیم که دروغ است و چرا در دیگر صحنه های کشورمان وارد مذاکره نشده ایم،با توجه به فرمایشات رهبری که می فرماید سیاسون هم مانند پاسداران عمل کنند و نباید از مبارزه با آمریکا غافل شویم و این دشمن ماست.

وی افزود:امروز سی هشتمین بهار آزادی است که باید خدا را شاکر باشیم که امام توانست این عظمت و اقتدار را به وجود آورد وامام نشان داد که قدرت حقیقی در پیروی خداست.

 

مسئول نمایندگی فقیه نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه یوم الله 22 بهمن را بزرگترین روز پیروزی ایران بدانیم و این بزرگداشت توسط حضور هرساله مردم در این راهپیمایی است ، گفت:امروز به لطف الهی فریاد اسلام خواهی امام و مبارزه با ظلم در اقتصاد نقاط در برگرفته شده است.

 

وی افزود:درارتباط با انتخابات این نکته توجه شود و دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی قطع نشده و دشمنان اسلام با هدف نفوذ طرحح مذاکرات را مطرح کرده اند.

 

 

صداقت با اشاره به توطئه دشمنان در برابر انتخابات  گفت: فرزندان اسلام باید هوشیار باشد که آنها می خواهند انتخابات برگزار نشود ومردم سالاری را از بین ببرند، همانگونه که در سال 88 توانستند مشکلات بسیاری را ایجاد کند.

 

وی با بیان اینکه عده ای عملکرد عده ای در تخریب شورای نگهبای افزود: اگر شورای نگهبان سخت گیرهای خود توجه نکند همان مشکلاتی که در مجلس ششم به وجود آمد ایجاد خواهد شد که به دلیل اطلاعات ناکافی از نمایندگان باعث شد افرادی که الان در حال فتنه گری هستند یا پناهده در آمریکا شده اند.

 

صداقت خاطرنشان کرد: باید ملاک ها و معیارها را در جامعه بگویم و در مقابل نظام انقلاب اسلامی مسئول باشیم و مردم در مقابل رای که می خواهند بدهند توجه ویژه ای کنند.

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور