منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۸
شناسه خبر: 180752
گروه :خبر
IMAGE635656345774187500

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی ویژه کیش از دستگیری 3 وارد کننده اصلی شیشه در 2 عملیات ضربتی پلیس و کشف بیش از 200 گرم “شیشه” در جزیره کیش خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، سرگرد “سعید رأفت،رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت:  ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر، طی چند هفته کار اطلاعاتی و تعقیب مراقبت و با انجام 2 عملیات ضربتی ، 2 باند تهیه و توزیع توزیع موادمخدر را متلاشی و در این رابطه بیش از 200 گرم مواد مخدر صنعتی از نوع “شیشه” کشف و ضبط و 3 وارد کننده اصلی شیشه به جزیره را نیز دستگیر کردند.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی ویژه کیش  با بیان اینکه بر اساس قانون مباره با جرائم موادمخدر، برای حمل و نگهداری بیش از 30 گرم موادمخدر صنعتی از جمله شیشه حکم اعدام در نظر گرفته شده به تبعات استعمال موادمخدر صنعتی و به ویژه شیشه پرداخت و گفت: اعتیاد به شیشه باعث فنا و نابودی است.
رافت بیان داشت: سوداگران مرگ به انواع ترفند های دروغین از جمله لاغری ، تقویت حافظه و غیره بمنظور کسب سود نامشروع جوانان را به ورطه نابودی در لجنزار اعتیاد می کشاند و متاسفانه به دلیل عدم آگاهی جوانان از خطرات مصرف شیشه، و اعتیاد به آن این تجارت همچنان ادامه دارد.
وی تصریح کرد: شیشه یا متامفتامین یک ماده محرک بسیار اعتیاد آور است که سیستم اعصاب مرکزی یعنی مغز و نخاع را شدیدا متاثر می کند.
رأفت افزود: مصرف بلند مدت و مزمن شیشه باعث تورم پرده محافظ قلب می شود و در بین کسانی که آن را تزریق می کنند سبب آسیب رگهای خونی و آبسه پوست می گردد.
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی ویژه کیش خاطر نشان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری مردم این تجارت کثیف را بر کام سوداگران مرگ تلخ خواهند کرد و آنان را به چنگال قانون خواهد سپرد.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند