منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۰:۰۶
شناسه خبر: 212340
گروه :خبر

یکی از بازیکنان یکی از تیم های لیگ برتری به دلیل برگزاری پارتی در منزل شخصی اش دستگیر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، از یک منبع اگاه شنیدیم که یکی از بازیکنان تیم های مطرح لیگ برتری که در شهرستان است چند شب پیش یک پارتی در خانه خود می گیرد و چند بازیکن این تیم هم در این پارتی حاضر می شوند و وقتی ماموران انتظامی به محل این پارتی مراجعه می کنند دو بازیکن از این پارتی فرار می کنند و میزبان دستگیر می شود!

آقای ج  این بازیکن که اکنون در اختیار مراجع قضایی قرار دارد در حال طی شدن پرونده اش است. از سویی دیگر شنیدیم که مراجع ذی صلاح به این باشگاه نامه زده اند و گفته اند باید دو بازیکن دیگر که در پارتی حضور داشتند که یکی از آنها خارجی بوده خودشان را به مراجع ذی صلاح معرفی کنند. به این ترتیب آقای  چ و د باید در مراجع قضایی پاسخگو باشند.

این تیم شهرستانی در گذشته نه چندان دور یکی از تیم های پر افتخار لیگ ایران است که هواداران زیادی هم دارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی