منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۲
شناسه خبر: 213085
گروه :خبر
image343144

حماس یک دلفین با تجهیزات جاسوس اسرائیلی را به دام انداخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، حماس دلفینی را با «تجهیزات جاسوسی» در سواحل نوار غزه به دام انداخته است.

وب سایت خبری “تلگراف” به نقل از رسانه‌ فلسطینی “القدس” روز چهارشنبه گزارش داد که یک دلفین جاسوس را به دام انداخته است.

یییی

بعد از رصد حرکات مشکوک یک دلفین در سواحل نوار غزه توسط کماندوهای حماس، این دلفین به دام انداخته شد و پس از آن متوجه شدند که یک دوربین مدار بسته کوچک به همراه یک دستگاه کنترل از راه دور و همچنین قطعه‌ای که امکان پرتاب تیرهای کوچک را فراهم می‌کند به این دلفین بسته شده بود.

از این دلفین برای ردیابی اقدامات نیروهای حماس استفاده شده است که بخشی از برنامه جاسوسی اسرائیل در آب‌های ساحلی منطقه تحت محاصره غزه محسوب می‌شود.

اسرائیل بارها از حیوانات برای فعالیت‌های جاسوسی استفاده می کند. پیشتر نیز از  یک عقاب و شیر دریایی مجهز به سیستم ردیابی و سایر دستگاه‌های جاسوسی موساد استفاده شده بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است