منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۹
شناسه خبر: 212556
گروه :خبر
image341066
 

رییس پلیس فتا کرمان خبر داد:

دستگیری خواستگار قلابی در لاین

رییس پلیس فتا کرمان گفت: خواستگار قلابی که عامل انتشار عکس های شخصی دختر خانمی در شبکه اجتماعی “لاین” بود، دستگیر شد.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سرهنگ کامبیز اسماعیلی در تشریح این خبر بیان داشت:خانمی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه کرد و بیان داشت فردی ناشناس حدود ۲ سال پیش در شبکه اجتماعی لاین به دخترم درخواست دوستی داده است.

وی افزود: مادر اظهار داشت فرد مورد نظر به دخترش قول ازدواج داده و در این مدت با ترفند هایی، تعداد زیادی عکس های شخصی نیز از وی گرفته است.

رئیس پلیس فتا کرمان  ادامه داد: متهم پس از مدتی که رابطه اش با دختر قطع می شود صفحه ای را درشبکه لاین ایجاد و دختر را به هتک حیثیت تهدید می کند.

وی بیان داشت: پس از این متهم تهدید خود را عملی کرد و عکس های شخصی دختر را در گروه های مختلف شبکه اجتماعی “لاین” به اشتراک گذاشت.

این مقام انتظامی گفت : با شرح اوصاف فوق، مراتب در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت و پس از انجام عملیات تخصصی، فرد مورد نظر شناسایی و احضار شد.

اسماعیلی افزود:متهم پس از مواجهه با مستندات به بزه ارتکابی اعتراف کرد و در نهایت پرونده با تکمیل تحقیقات به همراه متهم به دادسرا فرستاده شد.

وی در پایان اضافه کرد : شهروندان آگاه باشند که هیچ تحرکی در فضای مجازی از دید پلیس فتا به دور نخواهد ماند و مجرمان مجالی برای فرار از قانون ندارند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی