منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۲
شناسه خبر: 215375
گروه :خبر
image351494
 

وزیر کشور در شورای اداری چهارمحال و بختیاری:

دستگاه های دولتی له یا علیه کسی وارد انتخابات نشوند

وزیر کشور گفت:دستگاه های دولتی مجری انتخابات هستند و نباید به یا علیه کسی وارد انتخابات شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، عبدالرضا رحمانی فضلی در شورای اداری استان چهار محال و بختیاری با اشاره به اینکه، اگر ما وارد انتخابات شویم ، سلامت آن را دچار خدشه کرده ایم اظهار داشت:دستگاه های دولتی باید نظارت دقیق در سالم برگزار کردن انتخابات داشته باشند.

وی اقتدار ایران در دنیا و منطقه را به دلیل اعتقادات دینی دانست و تصریح کرد: تقویت دین خدا موجب امید، نشاط، انگیزه، سلامت، اعتماد، قدرت، مقاومت و استقامت خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران هزینه‌های اصلی مقاومت در جنگ، تحریم‌ها و… پرداخت کرده‌اند ادامه داد: دست کشیدن از هر یک این سرمایه‌های انقلاب باعث شکست می‌شود.

رحمانی فضلی بیان داشت: کشور های سوریه، یمن، عراق، مصر وضعیت نامناسب و نا امنی دارند و اگر رهبری مانند رهبر ما داشتند مطمئنا وضعیت بهتر و امن تری در انتظار آن ها بود.

وی با اشار ه به اینکه نباید به مردم به صورت ظاهری و سطحی به آن ها نگاه کنیم بیان داشت:
ما نباید به مردم به عنوان برگه رای یا نیروی مقاوم در تحریم و جنگ نگاه کنیم بلکه باید بدانیم مردم ولی نعمت ما هستند.

وزیر کشور گفت: وحدت و انسجام داخلی برای کشور بسیار مهم است و اگر این مولفه از کشور حذف گردد یقینا به شکست خواهیم رسید.

رحمانی‌ فضلی با اشاره به اینکه وظیفه ما حمایت از مسلمین و مبارزه با ظلم است بیان داشت: ما برای توفیق در این راستا باید قدرت داشته باشیم.

وی یاد آور شد: بسیاری از کشورهای که روزی ایران را تهدید می دانستند اکنون به ایران به چشم یک فرصت نگاه می‌کنند که موقعیت خوبی برای کشور محسوب می‌شود.

وی اظهار داشت: آمریکا و دیگر دشمنان ما عابد و زاهد نشده‌‍اند و خوشبینانه و سطح‌نگرانه است که این تفکر را داشته باشیم.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه ما باید قدرت و اقتدار ملی داشته باشیم اظهار داشت:دفاع و حمایت از حقوق مسلمین وظیفه ماست.

وی تاکید کرد: در بعد حقوق خصوصی باید امانت دار و مدافع حضور در عرصه سیاسی و باید در بخش حقوقی مدافع نظام باشیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است