منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹
شناسه خبر: 320601
گروه :خبر
hormoz

آنها را در اصطلاح «کاسب» می‌نامند، افرادی که در پوشش‌های مختلف اقدام به توزیع و فروش موادمخدر می‌کنند، این بار در قالب رانندگان وانت!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ بعد از آنکه علیرضا جزینی، قائم مقام دبیرکل ستادمبارزه با موادمخدر از توزیع مواد مخدر در پوشش پیک‌های موتوری خبر داد و گفت که عده‌ای از خرده فروش‌ها در پوشش پیک موتوری و به صورت تلفنی مواد را به دست مصرف کننده‌ها می‌رسانند.

در ماجرایی دیگر وی از کشف گسترده مواد مخدری خبر داد که از طریق بسته‌های پستی جابجا می‌شده است و در این راه از اداره پست برای کمک به کشف این محموله‌ها کمک بسیاری کرد، تشکر هم کرد.

وی همچنین به گزارش‌هایی از کشف مواد مخدر از دستفروشان مترو و اتوبوس های تهران نیز اشاره کرد و گفت که عده‌ای در قالب دستفروش در متروی تهران پرسه می‌زنند و موادمخدر را به دست مشتریان خود می‌رسانند.

ماجرای پیتزاهای گرانبهایی هم که به درِ برخی منازل تهران می رسید در زمان خود کلی سروصدا به پا کرد. پیتزاهایی که وقتی خریدار آنها می‌خرید، محصول داخل جعبه را نمی‌خورد، بلکه استعمال می‌کرد!

اما حالا مرتضی طلایی، عضو شورای شهر تهران که ریاست پلیس تهران بزرگ را نیز در سابقه خود دارد، پرده از واقعیت دیگری بر می‌دارد و می‌گوید که خرده فروشان در پوشش وانت‌های میوه فروشی اقدام به توزیع موادمخدر می‌کنند.

حالا آنهایی که در اصطلاح «کاسب» می‌نامند و کارشان توزیع موادمخدر است، پوشش‌های متفاوتی برای خود برگزیده‌اند، از پیک موتوری و پیتزایی گرفته تا دستفروشی و میوه فروشی با وانت! آنها هر روز یک شغل را که کمترین توجه را جلب کند و بتوانند با مردم بیشتری به واسطه آن در ارتباط باشند، انتخاب می‌کنند تا مورد شناسایی قرار نگیرند.

پوشش‌های جدید موادفروشان هر روز کار مسئولان مبارزه با مواد مخدر را سخت‌تر از پیش می‌کند و می‌طلبد که خود مردم در شناسایی و معرفی این افراد به دستگاه‌های مسئول همکاری کنند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی