منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۹
شناسه خبر: 205207
گروه :خبر
13940503000598_PhotoA

خبر دستفروشی هنرمند پیشکسوت سینمای ایران باعث ناراحتی اهالی هنر شده است.

 به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، طی روزهای گذشته خبری پیرامون دستفروشی احمدرضا اسعدی، هنرمند پیشکسوت سینمای ایران در یکی از رسانه‌های رسمی کشور منتشر که باعث ناراحتی و آزردگی خاطر اهالی هنر شد.

پیرو همین موضوع، جلسه‌ای با حضور احمدرضا اسعدی و عوامل فیلم «فردا» برگزار و بنا بر تصمیم گروه تولیدکننده فیلم و تهیه‌کننده قرار شد تمامی مبلغی که از فروش فیلم بر پرده سینماها به تهیه‌کننده می‌رسد در اختیار احمدرضا اسعدی، بازیگر سینما و تلویزیون ایران قرار بگیرد. در این نشست احمدرضا اسعدی طی سخنانی بیان کرد: من در تمامی طول زندگی‌ام آموختم که دستم را جلوی کسی دراز نکنم و این روزها هم که در مقابل سینما «زرشک» می‌فروشم. خداوند را شاکرم که برای امرار معاشم کسب روزی حلال می‌کنم.

دستفروشی یک بازیگر مقابل سینما

این بازیگر سال‌های دور سینمای ایران در ادامه توضیح داد: اگر می‌خواهد حرفی از من در رسانه‌ها منعکس شود، تمامی حرف من این است: «ما دانه‌هاى کنجدیم دلسوخته، با چشم دل ما را ببین.» در ادامه احسان دلاویز، تهیه‌کننده فیلم «فردا» گفت: زمانی که این خبر را خواندم بسیار شوکه شدم و دلم می‌خواست که کوچک‌ترین کاری را برای شما انجام دهم. امیدوارم که هنردوستان در سینماها فیلم را ببینند تا مردم علاوه بر حمایت از سینماى مستقل و تماشاى یک فیلم شریف، در حمایت از یک هنرمند پیشکسوت گام بلندى بردارند. وی ادامه داد: طی صحبت‌هایی که با امیرحسین علم‌الهدی، مدیر گروه «هنر و تجربه» انجام شده است، تمام عواید فروش فیلم «فردا» به این هنرمند پیشکسوت تعلق می‌گیرد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی