منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۹
شناسه خبر: 290943
گروه :خبر
668133
 

ابو عزرائیل در مصاحبه با تایمز لندن:

در پاسخ به ندای مرجعیت دینی لبیک گفتم

ابو عزرائیل بعنوان داوطلب در گردانهای امام علی (ع) درسال 2014، دراجابت به فرمان مرجعیت دینی آیه الله سیدعلی سیستانی ثبت نام کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، “انتونی لوید” گزارشگر روزنامه ی تایمز: پس از انتشارکلیپ های ویدیوئی، ابو عزرائیل قهرمان دفاع شخصی در نبرد با تروریست ها حالا وی  تبدیل به ستاره ای در میان رزمندگان و نیروهای عراقی شده و همواره  در خیابانهای بغداد تبدیل به قهرمان محبوبی گردیده که بسیاری سعی می کنند با او عکس سلفی گرفته و یا آخرین رشادت هایش را به او تبریک بگویند.

دست بدست شدن تصاویر مبارزات او در شبکه ی اجتماعی عراق و مصاحبه های تلویزنونی از او باعث شده تا داعش برای “سر” وی  و کشتن خانواده اش جایزه تعیین کند.

تایمز درادامه گزارش به سراغ ابو عزرائیل در باشگاه بدن سازی مورد علاقه اش رفته است، جائیکه ابو عزرائیل پس از هر  عملیات علیه داعش در آنجا حضور پیدا می کند، او می گوید: شهرت موضوع جالبی نیست، چون امور زندگی ام را پیچیده کرده است و خود و خانواده ام اکنون هدف واقع شده ایم.

نام واقعی اش ” أیوب فالح الربیعی” است و قبل از این بعنوان سرباز در گارد ویژه ریاست جمهوری خدمت میکرده است و بعد از آن در وزارت مخابرات کار کرده است و پس از آن بعنوان داوطلب در گردانهای امام علی (ع) درسال 2014، دراجابت به فرمان مرجعیت دینی آیه الله سیدعلی سیستانی ثبت نام نموده است.

” لوید”  اضافه می کند ابوعزرائیل با سرتراشیده وجسم و ریش پیچیده به  شخصیت رامبو شباهت پیدا کرده است و در نظرعراقی ها که بدنبال یک نفر بودند تا در مقابل داعش بایستد یک قهرمان محسوب می شود. او هم در صحبت هایش به آنها قول داده است: که تروریست های داعش را به خاکستر تبدیل می کند.

ابو عزرائیل، که بر صندلی خود با خونسردی تمام تکیه داده  تفگنی از نوع ام4 در دست دارد پیامی ساده را تکرار می کند: ما از کشورمان دفاع می کنیم وهرکه علیه آن اقدام کند او را له می کنیم.

من صرفاً از یک مذهب دفاع نمی کنم، بلکه به بسیاری از اهل سنت نیز کمک کرده ام، بخصوص در شهر”بیجی”.

ابو عزرائیل در پاسخ به تهدید داعش که یک ملیون دلار برای کشتن او وخانواده اش جایزه گذاشته است میگوید: به همسرم چگونگی استفاده از اسلحه های مختلف ونارنجک دستی را آموخته ام .

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی