منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۳
شناسه خبر: 362936
گروه :خبر
img_1104

این روزها که خبر اول محافل خبری کشور استعفای وزیران کابینه تدبیر وامید می باشد خبری از واریز حقوق کارکنان دولت نمی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر؛ این روزها که دولت تدبیر وامید همه تلاش خود را برای جابه جایی آرام برخی اعضای کابینه خود دارد از واریز حقوق کارکنان خود غافل شده است وآنان را در سرگمی فرو برده است.

 

شاید دولت به این یارانه ناچیز که چند روز قبل واریز کرده است بسنده کرده و فکر این را می کند که این یارانه می تواند زندگی مردم را بچرخاند.

 

شاید صحبت این روزهای کارکنان ادارات این است که حقوق مهرماه چه زمانی واریز خواهد شد وتنها راه اعتراض خود را باصحبت های در گوشی می توانند انجام دهند.

 

آیا دولت می تواند پاسخگوی برخی از کارکنانی باشد که اقسط وام دارند و در صورت هر روز دیر کرد زیان هایی است که آنها متحمل می شوند و یا این فکر را کرده است که شاید بتواند سودی به جیب بانک های خود بزند که آنها پس از اختلاس های زیاد دچار کم شدن ذخیره خود شده اند.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد