منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸
شناسه خبر: 221363
گروه :خبر
IMG-20150919-WA0001

فرماندار پارسیان هفته دفاع مقدس را بهترین فرصت برای معرفی ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس به نسل های بعد دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پارسیان خبر، محمد رادمهر فرماندار پارسیان در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته دولت بر مشارکت مدیران شهرستان در این برنامه‌ها تأکید کرد و گفت: هفته دفاع مقدس باید به نحوی مطلوب و شایسته در شهرستان برنامه‌ریزی، هدایت و اجرا شود.

 

وی اضافه کرد: ۱۹ ماه پس از پیروزی انقلاب حمله همه جانبه‌ای به کشور آغاز شد و فرمایشات و بصیرت‌های امام مردم را به صحنه آورد تا حماسه دیگری بعد از حماسه پیروزی انقلاب رقم بزنند.

 

فرماندار پارسیان خاطر نشان کرد: هشت سال دفاع مقدس کتاب درس و زندگی و مقاومت برای نسل‌های آینده است تا با آن چراغ هدایتی که سعادت مردم در آن است پر فروغ تر از گذشته به حرکت خود ادامه دهد.

 

رادمهر تصریح کرد: رزمندگان ما در طول ۸ سال دفاع مقدس تمامی دارایی خود را در طبق اخلاص گذاشتند و تقدیم کردند تا ما از امنیت و آرامش برخوردار شویم.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین اظهار داشت: ما وظیفه داریم در هفته دفاع مقدس ارزش‌های نظام را در قالب برنامه‌های هفته دفاع مقدس معرفی کنیم و باید از برنامه‌های بی محتوا پرهیز کرد.

 

فرماندار پارسیان در پایان تأکید کرد: مدیران با خلوص نیت در برنامه‌های هفته دفاع مقدس شرکت کنند زیرا که مدیران اجرایی مدیران نظام هستند و مردم به عنوان ولی نعمتان این انقلاب و نظام از همه ما و مدیران انتظار دارند.

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی