منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۱۱
شناسه خبر: 366623
گروه :خبر
hormoz-ir_042

13 روز مانده به اربعین تمامی راه های استان ذی قار منتهی به کربلا مملو از عاشقانی است که با پای پیاده قصد دارند خود را به کربلا برسانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ راه های منتهی به کربلا از استان ذی قار مملو از عاشقانی است که با پای خود را به کربلا می رسانند. استان ذی قار با مرکزیت ناصریه یکی از استانهای شیعه نشین عراق است که میزبانی آنان از زائرین اباعبدالله زبانزد هست. موکب ها در اولین شهر ورودی ذی قار یعنی «چبایش» برپا شده است و مردم زائرین را به خانه های خود می برند و مانند فرزندان خود از آنان میزبانی می کنند. محبت و مودت بین مردم در این استان زبانزد هست و عشایر این استان نیز مانند دیگر اقشار میزبانی به نهایت رسانده اند. مردم ذیقار پس از پایان راهپیمایی و اتمام میزبانی خود آخرین قشری هستند که با پای پیاده مسیر ناصریه تا کربلا را از استان نجف طی می کنند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت