منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸
شناسه خبر: 365094
گروه :خبر
1024615

تا اربعین ابی عبدالله 20 روز دیگر باقی مانده است اما شیعیان و عاشقان کربلا با پای پیاده در مسیر کربلا هستند تا اربعین خود را به کربلا برسانند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛اربعین ابی عبدالله بزرگترین اجتماع خود جوش جهان چند روزی است خواب را از عاشقان کربلا گرفته تا با پای پیاده خود را به این اجتماع برسانند و حضور خود را در جریده عالم به ثبت برسانند. مرز شلمچه و جنوبی ترین نقطه عراق با کیلومترها موکب نجف و کربلا را به خود وصل کرده تا تمامی خواسته های زائرین را اجابت کنند. آنچه در بزرگترین تجمع خود جوش و مردمی موج می زند اخلاص و ولایت پذیری محبین و شیعیان سراسر جهان است به گونه ای که در فاصله 450 کیلومتر مانده به کربلا مردمی مشاهده می شوند که با پای پیاده این حرکت را آغاز کرده اند.

انتها پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت