منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳
شناسه خبر: 335708
گروه :خبر
سردار عصار - رفتارنیوز- هرمزگان

معاون هماهنگ کننده و امور استان های بنیاد اظهار کرد: در زمان جنگ حیات در جامعه ما بود، چون مردم در راس کار بودند، خداوند فرموده است: اگر کسانی کشته بشوند مظلوم ، ما به آن ها قدرت و سلطنت می دهیم، لذا ما باید در فضای بین المللی پیگیری کنیم چون ما بر آمریکایی ها در نهاد های حقوقی و غیر حقوقی تسلط داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سردار محمد تقی عصار معاون هماهنگ کننده و امور استان های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری رفتارنیوز، گفت: فاجعه هولناک اسقاط هواپیما ایرباس، توسط نظامیان آمریکا حادثه ای عظیم و کشتار بزرگی بود که باید زنده بماند و ۲ عنصر عدم فراموشی و عدم تحریف چیزهایی است که باید به دنبال آن باشیم.

 

وی افزود: اگر به این حادثه و حوادثی از این حیث نپردازیم، یا دیگران تعریف می کنند و مصادره می کنند یا فراموش می شود، ما اگر بخواهیم آینده را بسازیم بی شک از گذشته باید درس بگیریم.

 

معاون هماهنگ کننده بنیاد در خصوص شناختن آمریکا  اظهار کرد: ما چهره آمریکا را از این چنین حوادثی می فهمیم، متوجه می شویم که خونخوار، کودک کش و نقض کننده حقوق بشر است که نظامی و غیر نظامی هم نمی شناسد، ازحقوق بشر فقط برای خودش استفاده می کند گاهی برای گربه ای دم می زنند اما از کشتار هزاران نفر چیزی نمی گویند چون حقوق بشر از دید خودشان است، از این می خواهیم عبرت بگیریم.

 

سردار عصار نمونه ای از عهد شکنی آمریکایی ها را اینگونه بیان کرد: در حادثه ۱۲ تیر عذر خواهی نکردند، مدال و درجه هم دادند و تایید کردند، این تفکر را در پیمان های گوناگون دارند و عهد می بندند و عهد شکنی می کند، ما فهمیدیم که آمریکا نقض کننده حقوق بشر است، این دشمن را باید بشناسیم.

 

وی تصریح کرد: اگر شما روزنامه های و سایت های گوناگون را بخوانید خیلی ها موضوع ۱۲ تیر را مشروح نشان می دهند، بعضی از رسانه ها می نویسند مگر می شود رای را به آمریکایی ها دادکه پدر مرا کشته اند و بعضی از رسانه ها دروغ می نویسند، تحریف می کنند، می نویسند کشتار نیوده، مصوبه مجلس آمریکا بوده است، رسانه های انقلابی باید این حادثه را نشر دهند.

 

معاون هماهنگ کننده و امور استان های بنیاد یاد آور شد: در زمان جنگ حیات در جامعه ما بود، چون مردم در راس کار بودند، خداوند فرموده است: اگر کسانی کشته بشوند مظلوم ، ما به آن ها قدرت و سلطنت می دهیم، لذا ما باید در فضای بین المللی پیگیری کنیم چون ما بر آمریکایی ها در نهاد های حقوقی و غیر حقوقی تسلط داریم، خانواده معظم شهداء باید پیگیری و مطالبه گری کنند.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند