منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
شناسه خبر: 334746
گروه :خبر
IMG_7850_4268

معاون فرماندار رودان گفت: باید نظارت دقیق و صحیح مراجع واگذاری اراضی در سطح شهرستان انجام شود و در راستای صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی برخورد قاطعانه با متخلفان دانه درشت صورت گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان درکارگروه حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی شهرستان رودان با اشاره به اهمیت حفاظت از اراضی ملی و منابع طبیعی، اظهار کرد: باید نظارت دقیق و صحیح مراجع واگذاری اراضی در سطح شهرستان انجام شود و در راستای صیانت از اراضی ملی و منابع طبیعی برخورد قاطعانه با متخلفان دانه درشت صورت گیرد.

وی افزود: بخشداری ها و دهیاری نسبت به صدور پروانه های ساختمانی در روستاها با اخذ استعلامات لازم از ادارات مربوطه نظیر بنیاد مسکن ،جهاد کشاورزی ، برق و راه اقدام کنند و در غیر اینصورت هیچ پروانه ای صادر نشود.

معاون فرماندار رودان ادامه داد: در بحث زمین خورای و برخورد با متخلفان ، این کار با برخورد دانه درشت ها شروع شود و هریک از آنها که بیشترین اراضی تصرفی یا واگذاری غیر مجاز را بنام خود دارند، قلع و قمع شود.

نیک طبع اضافه کرد: باید در اجرای قانون پافشاری نمود و در این راه از حدودات قانونی نیز کوتاه نخواهیم آمد تا از حیف و میل اراضی ملی و زمین خواری جلوگیری شود.

وی همچنین گفت: رویکرد ما در قبال این موضوع رویکرد پیش گیرانه است، و تلاش شود با همکاری ادارات مربوط با یک کار کارشناسی، تصرفات غیر قانونی صورت نگیرد و از سوی دیگر با همکاری شوراها و دهیاریها در روستاها اطلاع رسانی سریعتر و دقیق تری محقق می شود.

معاون فرماندار رودان در پایان با اشاره به ماده ۵ کمیسیون تخلفات، خاطرنشان کرد: باید شهرداریها در نظارت و جلوگیری از برخی تغییر کاربری های غیر مجاز دقت کنند و اندک تصرفاتی که در سطح شهرستان رودان است باید کنترل شود تا شاهد چنین مواردی نباشیم.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است