منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ۸:۱۴
شناسه خبر: 358718
گروه :خبر
img_2974

مداح اهل بیت اظهار کرد:زمانی که 7یا 8 ساله بودم در اثر یک حادثه قدرت تکلم خود را از دست دادم و با معجزه ای از سوی قمر بنی هاشم و با ذکر یا ابالفضل مجدد قدرت تکلم خود را بدست آوردم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مجید فکوریان، مداح با سابقه اهل بیت در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس با اشاره به اینکه تقریبا بیشتر از 45سال است که در عرصه مداحی اهل بیت فعالیت می کنم، گفت:  زمانی که 7یا 8 ساله بودم  در اثر یک حادثه قدرت تکلم خود را از دست دادم و با معجزه ای از سوی قمر بنی هاشم شامل حالم شد و قدرت تکلم  خود را بدست آوردم.

وی ادامه داذ:در نزدیکی خانه ما تکیه ای بنام  معاون الملک قرار داشت و هیئات مذهبی در روز تاسوعای حسینی ذکر یا ابالفضل را تکرار می کنند با نام ابالفضل حنجره ام باز شد و از آن زمان تاکنون با خدای خود و اربابم امام حسین(ع) و ابوالفضل العباس(ع) پیمان بستم که تا آخرین لحظلات عمرم حنجره و زندگی خود را وقف شهدای کربالا کنم.

فکوریان با بیان اینکه اگر به زمان گذشته بازگردم قطعا مداحی را انتخاب می کنم، اظهار کرد: قدم گذاشتن در عرصه مداحی برکات بسیاری در زندگی من داشته است که نمونه بارز آن این است که خانواده ام نیز در راه قرآن، دین، امام حسین (ع) و شهدای کربلا  قدم بر می داریم و فرزندانم نیز در عرصه مداحی فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه عشق امام حسین (ع) فراگیر است و حد و مرزی ندارد، افزوذ: هرکس که به حقانیت و مظلومیت امام حسین(ع) پی ببرد از هردین و ادیانی باشد به سمت امام حسین گرایش پیدا می کند چون امام حسین(ع) عدالت خواه، مظلوم بودندو مظلومانه به شهادت رسیدند.

این مداحان با اشاره به در پیش رو بودن اربعین بیان کرد: پیاده روی اربعین بزرگترین حماسه ای است که قدرت اسلام و عشق امام حسین(ع) را درراهپیمایی مشاهده می کنیم و  هرسال هم باشکوه تر با حضور جمعیت بیشتری برگزار می شود.

فکوریان گفت: در دوسال اخیر تعداد بسیاری از شرکت کنندگان از نسل جوان هستند و نشان دهنده این است که جوانان این مملکت امام حسین(ع) و اهدافش را بیشتر می شناسند و برعکس انتظارات دشمن گرایش بیشتری به سمت این امام مظلوم  پیدا می کنند چون جوانان ایرانی خیلی آگاهتر، باهوش تر و متدین تر از این هستند که بخاطر اقدامات ضدفرهنگی دشمن انحرافی در کار خود ایجاد کند.

وی با اشاره به ترفندهای گوناگون دشمن در عرصه جنگ نرم اظهار کرد: جوانان ما  از برکت خون شهدا و پیروی از ولایت مطلقه فقیه در مقابل حربه های دشمن از راه دین اسلام ،قران و مکتبی که امام حسین(ع) باقی گذاشته اند خارج نخواهند شد و  هرچقدر که دشمنان بخواهند با توسل به ابزارهای جدید از جمله کانال های ماهواره و شبکه های اجتماعی برخورد کنند ما نیز بامداحی های به روز در مقابله و ستیز با آنها قرار گرفته ایم.

این مداح با سابقه با توجه اینکه قشر دانشجو نقش موثری در انتقال مفاهیم دینی دارند، تصریح کرد: دانشگاه مرحله ای از تحصیل است که نسبت به بقیه مراحل تحصیلی ارشدتر است و دانشجو تجربه وتخصص بیشتری دارد و دانشجویان با فهم و شعور خود می توانند مفاهیم دینی و مذهبی را بهتر و بیشتر منعکس کنند.

فکوریان خاطرنشان کرد: دانشجویان و قشر تحصیلکرده اگر می خواهند خوشبخت و در راه تعلیم و تربیت درست قرار گیرند امام حسین(ع) را یشناسند و اهداف ایشان را مطالعه کنند به دنبال واقعیت ها باشند و با سند و مدرک محکمه پسند به آنها عمل کنند.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است