منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۴
شناسه خبر: 288840
گروه :خبر
662697

آن روز که ترکیب اصلاح طلب مجلس ششم خودش را شناخت، هاشمی رفسنجانی، روحانی و احمدی نژاد در لیست اصولگرایان قرار داشتند. اما وزارت کشور دولت خاتمی نتوانست انتخابات موفقی اجرا کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  آن روز که ترکیب اصلاح طلب مجلس ششم خودش را شناخت، هاشمی رفسنجانی، روحانی و احمدی نژاد در لیست اصولگرایان قرار داشتند. اما وزارت کشور دولت خاتمی نتوانست انتخابات موفقی اجرا کند.

 

آزرمی فرماندار وقت تهران و تاجزاده رئیس ستاد انتخابات وقت در وزارت کشور به دلیل بروز تخلفات گسترده در انتخابات به حبس و انفصال از خدمت محکوم شدند.

 

ابطال برخی صندوق ها باعث شد تا هاشمی رفسنجانی که در معرض شدید ترین تخریب اصلاح طلبها و البته نا مهربانی وزارت کشور خاتمی قرار داشت از رتبه سی ام و مرز سقوط، به رتبه بیستم بیاد.

 

از لیست شکست خورده آن روز اصولگرایان در تهران دو رئیس جمهور آینده کشور از کار در آمدند…از لیست اصلاح طلبها هم ده ها نفر به خارج از کشور گریختند و وارد همکاری با سرویسهای جاسوسی شدند.

 

امروز اصلاح طلبها در مجلس دهم و در حوزه انتخابیه تهران در حالی بعد از 12 سال پیروزی را تجربه می کنند که عمده استانهای دیگر ایران به اصولگرایان رای داده اند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان