منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۹
شناسه خبر: 245652
گروه :خبر
ویزیت رایگان بیماران

فرمانده حوزه فاطمه الزهرا(س) از ویزیت رایگان بسیجیان درمساجد و پایگاه های بسیج کیش خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، اعظم آباده فرمانده حوزه خواهران فاطمه الزهرا(س) ناحیه مقاومت بسیج سپاه کیش  گفت: با توجه به اینکه در برخی از نقاط جزیره کیش خانواده های کارگری و کم درآمد زندگی می کنند بسیج کیش با همکاری و همراهی مرکز توسعه سلامت کیش و با هدف حمایت از اقشار کم درآمد؛ در هفته بسیج اقدام به برگزاری برنامه ویزیت رایگان در برخی پایگاه های بسیج کرد .
وی افزود: در این برنامه پزشکان عمومی مرکز توسعه سلامت در پایگاه های بسیج مستقر شده و از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر به ویزیت و درمان بیماران پرداختند.
آباده با اشاره به استقبال بسیجیان و عموم مردم از این طرح، اظهار کرد: این برنامه در چند پایگاه، از پایگاه های برادران و خواهران به اجرا درآمد و مراجعین ضمن اظهار رضایت از برنامه خواستار برگزاری دوره ای این برنامه شدند.
فاطمه صبوری یکی از مراجعه کنندگان با ابراز رضایت از برگزاری ویزیت رایگان در پایگاه های بسیج گفت: برخی مناطق شهری در کیش مانند کرمانشاهان دارای خانوارهای کارگری هستند که توان پرداخت هزینه های سنگین درمانی در کیش را ندارند به خصوص اگر عضویت هیچ یک از بیمه های درمانی را نداشته باشند به همین دلیل این برنامه می تواند گرهی از مشکلات زندگی آن ها باز کند.
وی از ویزیت پزشک حاضر در پایگاه ابراز رضایت وخشنودی کرد و افزود: پزشک این پایگاه بسیار با خوشرویی به سخنان بیماران گوش داده و اقدام به ویزیت و درمان کرد.
این مراجع خواستار تکرار برنامه ویزیت رایگان در پایگاه های بسیج کیش شد.
دکتر نیما حاجی ها پزشک مرکز توسعه سلامت کیش نیز با تبریک هفته بسیج در رابطه با این برنامه گفت: این برنامه به مناسبت هفته بسیج در پایگاه های بسیج و مساجد جزیره کیش برگزار می شود و ما با همکاری بسیج سپاه کیش اقدام به ویزیت رایگان بیماران در مناطق مختلف کیش به خصوص مناطق کارگر نشین مانند کرمانشاهان و صفین کردیم.
وی در رابطه با اینکه اگر بیماران پس از معاینه نیاز به درمان بیشتر و ادامه درمان داشته باشند آیا امکان حمایت از آنان وجود دارد؟ افزود: بیشتر مراجعین بیمارانی هستند که به دلیل هزینه های بالای درمان برای درمان های ساده از مراجعه به پزشک چشم پوشی می کنند در صورتی که به سادگی می توان از بروز یا شدت بیماری در آن ها پیشگیری کرد و با مراجعه به این مکان به سادگی و با کمترین دارو قابل درمان هستند.
حاجی ها ادامه داد: در صورت نیاز به ادامه درمان مراجعین می توانند به مرکز بهداشت بوعلی درصفین وابسته مرکز توسعه سلامت کیش مراجعه کرده و خدمات درمانی دریافت کنند.
این پزشک مرکز توسعه سلامت کیش با اشاره به استقبال مردمی از این طرح اظهار کرد: در مدت کوتاهی که در این پایگاه مستقر شده ام بیش از 35 بیمار مراجعه کرده اند که این استقبال خوب مردمی از این طرح را نشان می دهد و امیدوارم به دفعات در جزیره کیش تکرار شود.
در تقویم جمهوری اسلامی ایران 29 آبان تا 5 آذر با نام هفته بسیج مستضعفان نامگذاری شده است.

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است