منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
شناسه خبر: 329645
گروه :خبر
IMG-20160617-WA0025

استاندار هرمزگان گفت: در بخش کشاورزی در هرمزگان پایانه صادراتی ایجاد و محصولات خارج از فصل به دنیا معرفی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمد آشوری نماینده مردم بندرعباس و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نشستی که به مناسبت تاسیس جهاد سازندگی در سالن پیارم بندرعباس برگزار شد گفت: همه ما دردشناس خوبی هستیم ولی در درمان درد باید فهم مشترک داشته باشیم و در همه ی بخش ها ممکن است اتفاق بیافتد؛ اهمیت غذایی ما به کشاورزی متصل است و برای اینکه بتوانیم از کشاورزی به عنوان اقتصاد استفاده کنیم حتما باید شیوه های تولید را دگرگون سازیم.

 

جاسم جادری استاندار هرمزگان اذعان کرد: طی تماسی که آقای ذالفقاری با من داشتند مطرح کردند که استاندار فارس را خواسته و به ایشان تذکر جدی داده اند.

وی افزود: ما در بخش کشاورزی باید پایانه صادراتی در استان هرمزگان ایجاد و بتوانیم در محصولات خارج از فصل به همه ی مناطق دنیا معرفی و بفروشیم.

ناصر حیدری پور مدیر کل جهاد کشاورزی هرمزگان یاد آور شد: سطح زیر کشت اراضی کشاورزی استان هرمزگان در سطوح زراعی و باغی بالغ بر 162 هزار هکتار می باشد که 1/1 سهم اراضی کشور را به خود اختصاص داده و در محصول انبه و لیمو ترش به ترتیب رتبه اول و دوم کشور هستیم.

وی به اقدامات اجرایی تدوین سند راهبردی مدیریت استراتژیک در حوزه وظایف سازمان جهاد کشاورزی اشاره کرد و بیان داشت: برای اولین بار موفق شدیم 58 هزار گندم را در سطح استان تولید کنیم.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است