منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۳
شناسه خبر: 302918
گروه :خبر
روحانی

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه جامع هرمزگان اظهار کرد: گره زدن همه برنامه ها به مذاکره در برهه زمانی باعث دلسردی مردم می شود که این اتفاقات در انتخابات 96 تاثیرات گذار است و آقای روحانی، با چالش سقوط آزاد همراه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سامان رئیسی، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه جامع هرمزگان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هرمزپرس؛ با بیان اینکه ابتدا باید دغدغه دولت در طول این دو سال و ده ماه جسنجو کرد، گفت: دولت با شعار رفع مشکل اقتصادی در صد روز، پشتوانه نظری خود را نشان داد اما از ابتدا مشخص بود که قصد دارد مردم را در انتظار قرار دهد.

 

وی افزود: دلیل عدم تاثیر برجام در بطن جامعه هم انتظار گل و بلبل اقتصادی بدون برنامه  است لذا مشخص نیست که کلاغ اقتصادی چه زمانی به سرمنزل مقصود خواهد رسید.

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه جامع هرمزگان اظهار کرد: دولت برنامه اقتصادی  جز وام 25  میلیون تومانی خرید خودرو نداشته است که این برنامه به هیچ وجه دغدغه اصلی مردم نبوده است.

 

رئیسی تصریح کرد: اصولا گره زدن همه برنامه ها به مذاکره در برهه زمانی هرچه پیش رود باعث دلسردی مردم می شود چون دولت های طرف مذاکره در وضعیت اقتصادی نابه سامانی به سر می برند و مذاکره با ایران را از درهای گشایش اقتصادی کشور خود می بینند.

 

وی افزود: قابل پیش بینی است که این اتفاقات در انتخابات 96 تاثیرات گذار است و آقای روحانی، با چالش سقوط آزاد همراه می شود.

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه جامع هرمزگان با اشاره به اینکه مشکلات اقتصادی با برگزاری همایش ها قابل حل نیست، بیان کرد: دکتر روحانی در کتاب امنیت ملی خود مبنای اقتصاد کشور را اقتصاد نئوکینزی بنا نهاده اند وقتی این اقتصاد در آمریکا که مهد تولدش می باشد در حال فروپاشی است حال این کابینه دولتی که اکثرا هم به دنبال تکنو کرات در پی ترکیب این دو مقوله متضاد هستند.

 

 رئیسی گفت: بکارگیری تناقضات در سیاست های اقتصادی و با بیان برگزاری همایش ها و جلسات مختلف پیرامون اقتصاد مقاومتی بدون اجرایی شدن آن باعث ناکارآمدی اقتصاد مقاومتی می شود لذا  دولت ابتدا باید موضع خود را مشخص کند که راه مشکلات اقتصادی، اقتصاد مقاومتی یا اقتصاد نئوکینزی است که در غیر این صورت  تلاش قابل توجهی انجام نمی پذیرد.

وی با اشاره به اینکه قرارداد خرید ایرباس ها نمونه ای از قراردادهایی است که ایران را به خرید کننده بی هنر تبدیل کرده است، اظهار کرد: با توجه به اینکه دغدغه عامه مردم مسافرت با هواپیما در این زمان نیست بلکه اشتغال از مسائل مهم است لذا این گونه قراردادها  دغدغه اصلی کشور نیست.

 

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه هرمزگان با بیان اینکه در زمینه های بسیاری از مسائل هسته ای کوتاه آمده ایم، خاطر نشان کرد: دولت درصدد است که همه مشکلات را با خرید بدون وارد کردن فناوری برطرف نماید لذا اگر دولت بخواهد این سیاست پیش ببرد کشور عملا دچار فلج اقتصادی خواهد شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است