منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹
شناسه خبر: 325789
گروه :خبر
امام خمینی- رفتارنیوز

جوان فعال هرمزگانی اظهار کرد: همه اشک ها برای مردی بود که در تاریخ پر نام و نشان ایران نقطه عطفی عظیم بود، بر خلاف سلاطین فروتن و ساده زیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به بهانه رحلت جانسوز امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب سید محمد رضا موسوی جوان فعال هرمزگانی  یادداشتی را در اختیار خبرنگار  رفتارنیوز، قرارداد به این مضمون که: همه اشک ها برای مردی بود که در تاریخ پر نام و نشان ایران نقطه عطفی عظیم بود، بر خلاف سلاطین فروتن و ساده زیست و امام تنها همین نام توضیح زیبایی از شرح حال عالم دینی بود که سالها استبداد و ظلم بی گانه را ریشه کن کرد.

مسیح ایران ، دوباره شکوه و استقلال را که هدیه ی خداوند به ملت های با اراده بود را به ما برگرداند و از همه لحظه لحظه های تبعیدش در عراق تا فرانسه از زندان رفتن هایش بارها رسانه های مختلف گفته اند و باید بگویند، اما آنچه امروز امام را در تاریخ ماندگار کرد ، عمل برای رضای خدا بود، حتی تا آنجا که برخی از همراهان پیش از انقلاب که در تصور خود دنبال نان و آب بودند ایشان را بعد از پیروزی یاری نکردند.

عدم سازش با بیگانگان، دوری از تضعیف روحیه ملی و آرمان طلبی از موازین آن عالم بزرگ بود که به عنوان میراثی عزیز در نزد جانشین برحقش به امانت گذاشته است.

موازینی که امروزه بیشتر از هر روزی مورد تاکید انقلابیون ثابت قدم است، چرا که در این عصر خیانت های متوالی بیگانگان در حق مردم کشورهای دنیا را به چشم می بینیم، مزدورانی که گاه با چهره بزک شده قصد فریب مردم جهان را دارند و بسیار مایه ی اندوه است که برخی ساده لوحانه فریب این بازی می خورند.

توجه به اقتصاد با تخصص و توان ملی که خود سر منشاء پیشرفت اقتصاد کشور می شود را می توان از گفتار امام دریافت، امری که امروز به فرمایش مقام معظم رهبری به عنوان محور اقتصاد مقاومتی نیز معرفی شده است.

اما متاسفانه برخی این شاخص را نادیده می گیرند و بی راه هایی را به عنوان راه اصلی به مردم معرفی می نمایند که موجب زیان مردم در برخی از سالهای پیروزی پس از انقلاب شده اند.

آرمان طلبی را در وصیت امام به وضوح می توان دید، انقلابی بودن و انقلابی ماندن را نیز به همین صورت ، امید است این مسیر پر فراز و نشیب را با بازخوانی افکار بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی ورا از سیاست زدگی بخوانیم و به آن جامه عمل بپوشانیم.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است