منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۲
شناسه خبر: 216343
گروه :خبر
13920725000021_PhotoA
 

معاون دفتر بازرسی استانداری همدان خبر داد

دریافت ۹۰ هزار نامه مردمی در سفر رئیس جمهور به همدان

معاون دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری همدان گفت: در سفر رئیس جمهور به استان همدان تعداد 90 هزار نامه مردمی دریافت و 61 هزار تماس با مرکز سامد ثبت شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، مسلم مخفی با اشاره به عملکرد سیستم سامد و فعالیت مستمر آن اظهار کرد: این سامانه در سفر رئیس جمهور به همدان به‌طور ویژه درخواست‌ها و مشکلات شهروندان استان را ثبت کرد.

وی با اشاره به فعالیت 72 ساعتی سامد در همدان بیان کرد: سامانه سامد در استان یک روز قبل از سفر رئیس جمهور و یک روز بعد از سفر در خدمت مردم استان همدان بود.

معاون دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری همدان اضافه کرد: در 72 ساعت فعالیت مرکز سامد در استان همدان تعداد 200 خط تلفن فعال بود و 200 کاربر در چهار شیفت به طور شبانه‌روزی درخواست و مشکلات شهروندان را ثبت کردند.

وی با بیان اینکه در 72 ساعت فعالیت مرکز سامد در همدان 61 هزار تماس ثبت شد، خاطرنشان کرد: در سفر رئیس جمهور به استان همدان تعداد 90 هزار نامه مردمی نیز دریافت شد.

مخفی افزود: کارشناسان در استانداری همدان نامه‌های مردمی را دسته‌بندی و تلخیص کرده و برای پیگیری دستگاه‌های اجرایی در سیستم سامد ثبت کردند.

وی بیان کرد: کارشناسان 20 روز فرصت دارند تا 90 هزار نامه مردمی و 61 هزار تماس ثبت شده را به دستگاه‌های اجرایی ارجاع دهند.

معاون دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری همدان تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی نیز 20 روز فرصت دارند تا پاسخگوی درخواست باشند و به آنها رسیدگی کنند.

وی عمده درخواست‌های ثبت شده در سامد را اشتغال، مساعدت‌های مالی و درخواست کمک هزینه درمان عنوان کرد و گفت: برخی از شهروندان نیز انتقادات و پیشنهاداتی را درباره دستگاه‌های اجرایی مطرح کردند که مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است