منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰
شناسه خبر: 303996
گروه :خبر
13941226000152_PhotoA

یکی از مراجع تقلید گفت: دریافت دیرکرد از سوی بانک‌ها و موسسات اعتباری جایز نیست و این مسئله به منزله دام پیش روی بانک‌ها قرار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، آیت‌الله سید محمد علی علوی گرگانی ظهر امروز در دیدار مدیر عامل و مدیران مؤسسه مالی اعتباری کوثر با اشاره به آیه‌ای از قرآن اظهار کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید کسانی که ایمان بیاورند و عمل شایسته‌ای انجام دهند به صورت قطعی راه سعادت را پیش می‌گیرند و این وعده از سوی خداوند محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه همواره باید به دو بال پرواز برای صعود به قله‌های رحمت الهی مجهز باشیم، تصریح کرد:‌ ایمان و عمل صالح دو بال پرواز است که انسان را از ضلالت و تاریکی نجات می‌دهد و به راه راست هدایت می‌کند.

این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه موسسات اعتباری به ویژه موسسه اعتباری کوثر در راه خدمت رسانی به خلق خدا گام بر می‌دارد، عنوان کرد: جای خرسندی و خوشبختی است که این موسسات اعتباری گرفتار دام دیرکرد وام نشده‌اند و راه شرعی را در پرداخت قرض‌الحسنه به مردم پیش گرفته‌اند.

آیت‌الله علوی گرگانی ادامه داد: دیرکرد تسهیلات دام خطرناکی است که پیش روی موسسات اعتباری و بانکها قرار دارد که امیدواریم هیچ یک از بانک‌ها و موسسات اعتباری گرفتار دیرکرد وام نشوند و در راه  خدمت ثابت قدم باشد.

وی اضافه کرد: اگر موسسات اعتباری و بانک‌ها بتوانند از دام‌های دیرکرد که بر سر راهشان پهن شده است سربلند بیایند نه تنها از تاریکی و ظلمت نجات پیدا می‌کنند بلکه به نور و روشنایی نیز دست می‌یابند.

این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه خداوند کسانی را که به مخلوقاتش خدمت می‌کنند دوست دارد، گفت:  موسسات اعتباری مانند کوثر نیز مصداق همین مسئله هستند و امیدواریم خداوند لطف خود را از آنها دریغ نکند.

آیت‌الله علوی گرگانی با تاکید براینکه دریافت دیرکرد از سوی بانک‌ها جایز نیست، عنوان کرد: دریافت دیرکرد از سوی بانک‌ها خسارتی واقعی است که به انسان وارد می‌شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی