منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۰
شناسه خبر: 237046
گروه :خبر
13920918000041_PhotoA
 

شریعتمداری در همایش نفوذ ممنوع در دانشگاه امیرکبیر:

درگیری ما با آمریکا زمانی تمام می‌شود که آمریکا دست از استکبار بردارد

مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: درگیری ما با آمریکا زمانی تمام می‌شود که نسخه حکومتی ما از اسلام ناب جدا شود یا آمریکا دست از استکبار بردارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حسین شریعتمداری در «همایش نفوذ ممنوع» که در دانشگاه امیرکبیر برگزار شده است، گفت: برای مقابله با نفوذ باید برداشتی از ماجرا داشته باشیم، درگیری ما با آمریکا ماهوی است یعنی ماهیت‌های ما با هم درگیر است.

وی ادامه داد: درگیری ما با آمریکا زمانی تمام می‌شود که نسخه حکومتی ما از اسلام ناب جدا شود یا آمریکا دست از استکبار بردارد.

شریعتمداری خاطرنشان کرد: از آنجایی که موجودیت ما با موجدیت نظام سلطه در تقابل است هدف دشمن ضربه زدن به موجودیت ماست و تا زمانی که بر اسلام ناب تکیه داریم، نظام سلطه در مقابل ما است.

وی ادامه داد: اصلی ترین نوع نفوذ در کانون‌های تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری است و یکی از را‌ه‌های نفوذ حریف؛ شکار میانجی است، یعنی آدمی که از اصول و خط انقلاب فاصله بگیرد برای اینکه شکارش کنند اماده شده است.

شریعتمداری تصریح کرد: برخی‌ها با تابلوهایی مانند نخست وزیر امام به میدان می‌آیند. تابلو خودی دارند ولی خودی نیستند و دشمن این‌ها را هدف می‌گیرد.

وی افزود: القای ناامیدی یکی از شگردهای دشمن برای ضربه زدن است. چون کسی که ناامید می شود می‌ایستد؛ چرا می گویند توان ما در حد درست کردن ابگوشت بزباش و قورمه سبزی است.

مدیرمسئول روزنامه کیهان خاطرنشان کرد: دولت سازندگی؛ دولت اصلاحات؛ دولت احمدی نژاد و دولت فعلی هر چهار دولت کیهان را تحریم اگهی کردند.؛ البته دولت اصلاحات کمتر این کار را کرد، کیهان روزنامه ای است که حزبی و دولتی نیست.

وی افزود: با جرات می‌گویم شما هیچ پرونده بزرگ فساد اقتصادی را نمی توانید نام ببرید که قبل از قوه قضائیه؛ کیهان به آن نپرداخته باشد.

شریعتمداری ادامه داد: دوران احمدی نژاد خدمات بسیاری انجام شد، کارهایی کرد که در هیچ دولتی انجام نشده بود اما انحراف وی از موقعی شروع شد که راه و منش اصلاح طلبان و کارگزاران را دنبال کرد و از آن موقعی که خط عوض کرد مورد حمایت قرار نگرفت و کیهان اولین جایی بود که در این رابطه دست به قلم نقد برد.

ادامه دارد…

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان