منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۴
شناسه خبر: 191720
گروه :خبر
image276939
 

بازی تکراری و مضحک رسانه‌های ضدانقلاب ادامه دارد؛

دروغی که خیلی زود رو شد/ چرا ضدانقلاب دست و پای بی‌خود می‌زند؟

روز گذشته پیاده نظام رسانه‌ای ضدانقلاب با انتشار خبری مبنی بر خودکشی یک دختر در اشنویه آذربایجان غربی، ماشین عملیات روانی خود را روی یک زمین سوخته و تکراری به حرکت درآورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  روز گذشته پیاده نظام رسانه‌ای ضدانقلاب با انتشار خبری مبنی بر خودکشی یک دختر در اشنویه آذربایجان غربی، ماشین عملیات روانی خود را روی یک زمین سوخته و تکراری به حرکت درآورد.

به گزارش…، این رسانه‌ها که در تمام پروژه‌های تبلیغی و عملیات روانی اخیر خود با شکست مواجه شده‌اند پیش از این نیز در ماه گذشته با انتشار خبر کذبی از یک خودکشی در مهاباد سعی در قومی‌سازی مساله داشتند. گرچه با آگاهی و غیرت مردم کرد این پروژه نیز به مانند دیگر سناریوهای ضدانقلاب با شکست مواجه شد اما به نظر می‌رسد جریانات معارض خواهان ادامه این بازی هستند.

خودکشی دختری به نام سمیه بهرام نژاد که در پی یک درگیری شخصی با فردی معلوم‌الحال در شهر مرزی و کردنشین اشنویه اتفاق افتاده در یک سناریوی تکراری و مضحک، همان‌طور که در حادثه مهاباد شاهد بودیم به اسمی معجول و ساختگی نسبت داده و وی وابسته به یکی از نهادهای انقلابی معرفی شد.

گرچه این بازی سوخته ضدانقلاب نشات گرفته از حقد و کینه آنان به نهادهای مردمی و انقلابی نظام بوده و مردم نیز از این مساله آگاه هستند اما به نظر می‌رسد سعی و تلاش فراوانی برای تغییر و جابه‌جایی کانون توجهات از جنایات صورت گرفته در منطقه که طی آن روزانه ده‌ها نفر از مردم مظلوم و بی‌دفاع یمن، سوریه و عراق کشته می‌شوند به مناطق قومی‌نشین ایران در حال وقوع است. طی یک ماه گذشته اخبار متعددی برای تحریک مردم کرد و عرب کشور در این رسانه‌ها منتشر شده که روایتگر این موضوع است.

البته آگاهی و غیرت اقوام ایرانی تاکنون تمام فتنه‌های اینچنینی را در نطفه خفه کرده و ضدانقلاب را برای برپایی جشن و سرور بعد از پیروزی ناکام گذاشته است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان