منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۵
شناسه خبر: 237719
گروه :خبر
image475875

تعدادی از راهپیمایان اسلامشهر با در دست داشتن نوشته هایی بر سیاست های نفوذی آمریکا کنایه زدند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، راهپیمایان اسلاشهری امروز با در دست داشتن نوشته هایی بر سیاست های نفوذی آمریکا و مجوز گرفتن و حتی فعالیت برخی شرکت های آمریکایی در کشورمان کنایه زدند.

یکی از راهپیمایان اسلامشهری بر روی پلاکارد خود نوشته بود« درود بر فلافل ایرانی، مرگ بر مک دونالد آمریکایی؛مک دونالد یعنی نفوذ فرهنگی»

اسلامشهر

به نظر می رسد نه تنها در عرصه سیاست بلکه در سایر زمینه ها همچون فرهنگ، مردم کشورمان ترجیح می دهند سراغ فرهنگ داخلی بروند تا اینکه با پیروی از فرهنگ آمریکایی مک دونالد آمریکایی را جایگزین سبد غذایی ایرانی خود کنند.

گفتنی است یکی از بیشترین انتقاداتی که مک‌دونالد طی ۳۰ سال اخیر با آن مواجه بوده مربوط به غذایی است که در رستوران‌های آن به مشتریان عرضه می‌شود. منتقدین معتقدند که غذاهای عرضه شده در مک‌دونالد یکی از عوامل اصلی شیوع چاقی در میان مردم آمریکا و دیگر کشورهای پیشرفته است. مطالعات پزشکی نشان می‌دهد که میزان افزایش وزن در میان افراد انگلیسی بیش از دیگر کشورهای اروپا در حال بالا رفتن است و یک پنجم از مردم انگلیس به شکل خطرناکی از افزایش وزن رنج می‌برند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است