منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶
شناسه خبر: 188515
گروه :خبر
913178_PhotoA

رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: مرور مذاکرات هسته‌ای طی ماه‌های گذشته حکایت از آن دارد که مواضع پنهان و آشکار دشمنان نظام جمهوری اسلامی همواره بر نابودی تاسیسات هسته‌ای صلح‌آمیز ایران استوار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، در پی فرمایشات الهام‌بخش فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای در مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع)، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با صدور پیامی همگان را به پیروی از بیانات معظم له دعوت کرد،

متن پیام سرلشکر فیروزآبادی به شرح ذیل است:

تاریخ سی و شش ساله استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی گویای این واقعیت است که دشمن عنود ملت ایران همواره با استفاده از ابزارهای خود و بهره‌گیری از گفتمانی ظالمانه، زور گویانه و متکبرانه تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا مانع رشد و توسعه این شجره طیبه و الهام‌بخشی آن در منطقه و جهان شود.

اما شواهد انکار ناپذیر تحولات کنونی، کمترین تردیدی را باقی نگذاشته است که دشمن در همه عرصه‌ها دستاوردی جز تحقیر و شکست، مقابل عظمت انقلاب اسلامی و ملت ایران نداشته است. با این وجود همواره بر حجم ددمنشی‌های خود افزوده است که مصداق بارز و روشن آن در روند مذاکرات مربوط به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای به خوبی قابل مشاهده می‌باشد.

مرور مذاکرات هسته‌ای طی ماه‌های گذشته حکایت از آن دارد که مواضع پنهان و آشکار دشمنان نظام جمهوری اسلامی همواره بر نابودی تاسیسات هسته‌ای صلح‌آمیز ایران استوار است و همچنان از ابراز توقعات زیاده‌خواهانه و غیرمنطقی خود نیز ابایی ندارند که از جمله ادعای غیرقابل تحقق بازرسی از مراکز حساس و نظامی، گفت‌وگو با دانشمندان و محققان هسته‌ای و سایر موارد قابل اشاره می‌باشند.

البته ملت بزرگ ایران می‌دانند که اینها، همه بهانه‌ها و زمینه‌هایی است که رژیم‌های سلطه و در راس آن ابر سرمایه‌داری و صهیونیزم بین‌الملل، تلاش دارند اصل و اساس شجره طیبه انقلاب اسلامی و پیروزی‌های بی‌بدیل آن در صحنه‌های داخلی و منطقه‌ای را با چالش و تغییرات طراحی شده مواجه سازند که به حول و قوه الهی این خواسته شیطانی دشمن هرگز محقق نخواهد شد و ملت غیروایران همچون جان شیرین از ارزش‌ها و دستاوردهای خود پاسداری می‌کند.

اینک مصاف «گفتمان نوین اسلامی» و «گفتمان جاهیت» به مرحله حساس و سرنوشت‌سازی رسیده است و جبهه دشمن با تحمل شکست‌های زنجیره‌ای از ملت ایران، از سر استیصال و ناتوانی همچنان با کوبیدن بر طبل «تهدید» و «زیاده‌خواهی» های مستکبرانه در مذاکرات هسته‌ای، وقیحانه از مطالبات خلاف عقل و منطق و فراتر از چارچوب‌ها و مقررات جاری در نهادهای بین‌المللی رونمایی می‌کند!

به حول و قوه الهی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تاسی به منویات فرماندهی کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز و پشتوانه‌های عظیم مردمی، هر روز توانمندتر از گذشته از حریم انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان، با اقتدار کامل پاسداری می‌کند و اطمینان می‌دهد که قادر است در مصاف با دشمنان از این در گرانبها به خوبی حفاظت و حراست کند.

مردم آزاده منطقه و جامعه بزرگ جهانی نیک می‌دانند طی بیش از سه دهه استقرار این نظام، هیچگونه اقدام زیاده‌خواهانه و یا تهدید دیگران، از ناحیه جمهوری اسلامی ایران مشاهده نشده است. این در حالی است که کشور ما بارها و به دفعات آشکارا توسط مقامات رسمی و رئیس‌جمهور آمریکای شرور به اقدام نظامی و حتی توسط رژیم غاصب صهیونیستی به حمله هسته‌ای تهدید شده است.

در چنین شرایطی ارتقاء توانمندی‌های دفاعی کشور که نیروهای مسلح را به درجه عالی بازدارندگی پشیمان‌کننده برای دشمن برساند، امر بدیهی و ضروری به حساب می‌آید و چنانچه دشمن بخواهد تهدیدات نظامی مشمئزکننده و مضحک خود را عملیاتی سازد، قطعا آتش آن برای آغاز‌کنندگانش سوزان و وحشتناک خواهد بود و جمهوری اسلامی ایران و جبهه بزرگ مقاومت این را حق مسلم و قانونی خود می‌داند.

در شرایطی که فرزندان دستگاه دیپلماسی کشور در مصاف با دشمن لجباز در جبهه انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای قرار دارند، توجه تام و تمام به تدابیر و فرامین و خطوط تعیین شده رهبری معظم انقلاب اسلامی و در عین حال هوشیاری سایر دستگاه‌ها و انجام کمک‌های موثر به تیم مذاکره‌کننده و تعیین سیاست‌ها و مقررات اجرایی، بیش از پیش ضرورت می‌یابد.

شهیدان، جانبازان، حماسه‌آفرینان سوم خرداد و مردم بزرگوار و شهید پرور ایران شاهد هستند که آحاد نیروهای مسلح کشور با افتخار تحت فرماندهی حضرت امام خامنه‌ای عزیز، براساس دستورالعمل‌های ابلاغی، ضمن ارتقاء سطح هوشیاری، وظیفه دارند بر مراقبت‌های کمی و کیفی خود بیش از گذشته بیفزایند و اجازه هر گونه تحرکی را از هر دشمن شرور سلب نمایند.

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است