منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۲
شناسه خبر: 266327
گروه :خبر
IMG_6207_2578

اگر مسئول بودم ترجیح می دادم روبان قیچی کنم ،خب کار راحت تری است و نیازی هم به سوزاندن کالری ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل ازندای ساحل ، به میمنت کلنگ زنی استخر کارکنان ناجا هرمزگان یادداشت طنزی را به ملت غیور استان تقدیم کرد.

امروز با خودم فکر می کردم آدمها هر چه قدر  جایگاهشان بالاتر باشد وظیفه شان سنگین تر و خطیر تر است ، همین خود من با اینکه پست و مقامی ندارم اگر 24 ساعت شبانه روز کش بیاید و بشود 48 ساعت باز هم به همه ی کارهایم نمی رسم.

باز خدا را شکر آن قدر مهم نیستم که دعوتم کنند جاهای مختلف برای کلنگ زنی ،آخر راستش را بخواهید کلنگ خیلی سنگین است ،هم دستهایم درد می کند هم روی کمرم فشار می آید.

اگر مسئول بودم ترجیح می دادم روبان قیچی کنم ،خب کار راحت تری است. نیازی هم به سوزاندن کالری زیاد ندارد. به این هم نگاه نمی کردم که پروژه تمام شده یا نه من فقط روبان را قیچی می کردم بقیه هم صلوات می فرستادند.

برویم سراغ کلنگ خودمان ،حرف از کلنگ که می شود داغ دل و کمر خیلی ها تازه می شود مثل کلنگ زنی خیلی از پروژه ها که صد نفر حاضر در صحنه دوست داشتند با آقای کلنگ خوش و بشی بنمایند و زور آزمایی بفرمایند.

مسئولین ما هم اگر در جلسه و یا در حال سخنرانی نباشند در حال کلنگ زنی هستند،یک موقع می گویی کلنگ زنی یک اتوبان چند صد کیلومتری ،موقعی می گویی پروژه ساخت یک بیمارستان که البته روحت شاد می شود. چه اشکالی دارد بزرگترین شخص سیاسی استان آقای استاندار لبخند به لب با دست مبارکش کلنگش را بزند.

اما هر طور فکر می کنم و به این ذهن درگیرم آن هم در فصل امتحانات فشار می آورم توی کتم نمی رود که شخص شخیص استاندار با آن همه مشغله و کارهای مهم مملکتی و…..کلنگ استخر برای کارکنان نیروی انتظامی را هم با دستان مبارک خود به زمین بزند .خدا چه می داند شاید برای اوقات فراغت رفته بودند آنجا دوری بزنند گفتند کلنگی هم بزنند.

دوست داشتم یک سه شنبه بروم و بگویم :

  • آقای استاندار مهربون لبخند به لب ،توی خیلی از مراسمات که نیازی به صرف انرژی و سوزاندن کالری نیست حداقل برای دلخوشی مردم بیا به خدا خوشحال میشیمااااااا.. نکنه موقع هایی که نیستین زیر پوستی رفتین برای کلنگ زنی و ما خبر نداریمممم…؟!

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است